Tarptautinis Kauno kariliono muzikos festivalis 2018

39203710_2260328910649201_2837447170322333696_n

 

Pirmojo rudens savaitgalio toną diktuoja karilionas: Kauno menininkų namai (KMN) kviečia į antrąjį tarptautinį Kauno kariliono muzikos festivalį Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje (K. Donelaičio g. 64), šiemet vyksiantį rugsėjo 1-2 dienomis.

? Festivalio programa

Rugsėjo 1 d.
12.00 val. Erik Kure (DK): „Daniškai lietuviškos variacijos“
13.00 val. Tiffany Ng (US): „Moterys, valdančios varpus“
16.00 val. Stanislovas Žilevičius (LT): koncertas, dedikuotas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui

12.00 – 16.00 val. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacinės programos, Kauno menininkų namų kultūros informacijos centras

Rugsėjo 2 d.
12.00 val. Austėja Staniunaitytė (LT): „Sūpynės“
13.00 val. Julius Vilnonis (LT): „Prancūzų ir vokiečių klasika“
16.00 val. Monika Kaźmierczak (PL): „Klasika sutinka elektroniką“

12.00 – 16.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacinė programa, Kauno menininkų namų kultūros informacijos centras

Tęsiant įžanginių metų programos liniją, festivalyje skambės klasikos, liaudies, taip pat ir elektroninės muzikos kūriniai, atliekami klausytojams puikiai pažįstamų Lietuvos karilionininkų bei svečių iš užsienio. Karilionininkų atliekamų kūrinių repertuaras – itin platus: skambės muzika iš lenkiškų, amerikietiškų, prancūziškų filmų, pažįstama ir primiršta klasika, taip pat – įvairių šalių folkloro ritmai.

Miestiečiai ir miesto svečiai koncertų metu turės galimybę žvilgtelėti į kariliono bokšto viršų: koncertai bus tiesiogiai transliuojami aikštėje sumontuotame dideliame ekrane.

Kviečiame toliau kartu tyrinėti šį unikalų instrumentą ir jo galimybes!

? Festivalio renginiai nemokami.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content