Šventė visai šeimai „Sveikas Rugsėji!“

21083589_2006191013000949_4144746965326810029_o

Kviečiame visus, mažus ir didelius, į šventę „Sveikas, rugsėji!“, kuris vyks rugsėjo 1 – ąją, 13 val. prie Kauno pilies. 

Šventės metu jūsų laukia:

Pažintis su neformaliojo ugdymo įstaigų, sporto mokyklų veiklomis, įvairūs edukaciniai, sportiniai ir kitokie žaidimai bei pramogos. nuotaikingas koncertas, moksliniai eksperimentai, saugaus eismo simuliatoriai.

Rugsėjo pirmosios koncertą pradės Kauno miesto pučiamųjų instrumentų orkestras „ĄŽUOLYNAS“. Koncertą pratęs Kauno tautinės kultūros centro folkloro ansamblis „Dailingė“. Kaip visuomet jaunatviški Kauno vaikų ir moksleivių rūmai dalinsis savo moksleivių studijų pasiekimais. Išvysime šokių ansamblio „Malūnėlis” ir šokių studijos „Vėtra“ šokėjus, Cirko studiją ir išgirsime tarptautinių konkursų laureatus estrados studijos „M.E.S.” dainininkų balsus. Koncerte dalyvaus grupės: „Saulės vaikai“, „Lašeliukai“, „Linksmasis Do“, „L.DO“, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro studija „Akimirka“ ir jos solistai. Pasirodymą surengs Kauno apskrities policijos kinologai.
Koncertą užbaigs linksmoji grupė „BIPLAN“.

Šventės žiūrovų laukia staigmenos!

Rugsėjo pirmosios šventė koncertu neapsiribos. Galėsite susipažinti su M. Dobužinskio rusų kultūros ir estetinio lavinimo centro, Kauno vaikų ir moksleivių rūmų, Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, Kauno zoologijos sodo, VDU Botanikos sodo ir kitų įstaigų veiklomis. Veiks žaislų ligoninė. Kauno pilies prieigose vyks Kauno apskrities policijos pasirodymai, o KTU „Fab Lab Kaunas“ dirbtuvėse galėsite susipažinti ir išbandyti elektronikos litavimo subtilybes bei pamėginsite suprogramuoti veikiantį robotą. „Sveikatiados pikniko“ metu bus renkamas ir apdovanojamas pats sveikiausias pikniko užkandis. Todėl raginame nepraleisti progos ir su savimi atsinešti užkandžių, pledą. Galbūt už originalumą bei sveikatai palankumą jūsų užkandis bus apdovanotas „Sveikatiados“ prizu! Taip pat organizatoriai rengs vikriausiųjų bei sumaniausiųjų konkursus.

Vaikai, moksleiviai ir studentai visą dieną NEMOKAMAI galės lankyti Kauno miesto muziejų Kauno pilyje.

IKI PASIMATYMO!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content