Suoliuko pirmasis!

14882288_1304969116189088_5612780554518582438_o

Ilgo proceso metu KTU Statybos ir architektūros fakulteto cnc laboratorijoje buvo pjaustomas parametrinis suoliukas, kurį sukūrė tarptautinė architektų komanda, dalyvavusi Kauno architektūros festivalio KAFe 2016 rengtose Parametrinės architektūros kūrybinėse dirbtuvėse.

Suoliukas, kurtas skverui, esančiam priešais "Romuvos" kino centrą ir kavinę "Movido", šaltuoju sezonu lauke negyvens, tačiau šeštadienį jis vienai dienai pirmą kartą pasirodys viešai tam, kad pavasarį vėl grįžtų!

Suoliukas kviečia jus susipažinti!

Suoliuko dienotvarkė:
11.00 val. Suoliuko atidengimo ceremonija.
11.00 - 20.00 val. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami fotografuotis su suoliuku bei dalintis nuotraukomis socialiniame tinkle Facebook su žyma #parametrinissuoliukas. Burtų keliu išrinkti trys laimingieji laimės Kauno architektūros festivalio KAFe 2016 įsteigtus prizus.
20.00 val. Kavinėje “Movido” vyks susitikimas su Parametrinės architektūros kūrybinių dirbtuvių sumanytoja ir kuratore architekte Rūta Barisaite.
20.45 val. Burtų keliu išrinktų suoliuko nuotraukų laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimas.
21.00 val. Užgros muzika, tad visi, mėgstantys pasėdėti ir ne tik, kviečiami į vakarėlį, kuris taip pat vyks kavinėje "Movido”!
---
Kūrybinių dirbtuvių organizatorius:
Tarptautinis Kauno architektūros festivalis KAFe 2016
Partneriai:
KTU Dizaino centras
Varšuvos universiteto tarptautinė magistro studijų programa ASK
Pagrindiniai rėmėjai:
KTU Statybos ir architektūros fakultetas
UAB "Trukmė"

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1794664977475816/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content