Šokantis senamiestis 2016

13880284_1184708654883807_6813707205904224778_n

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 27 d., Kauno senamiestį užlies šokių muzikos ritmai. Tradiciškai čia įsikurs visų stilių šokėjai, kviesiantys pasigėrėti šokio menu bei patiems pasimokyti žinomų šokių žingnelių.

„Šokantis senamiestis” šokdins visus: nuo vaikų iki senjorų, nuo pradedančiųjų mėgėjų iki Lietuvą pasaulyje garsinančių profesionalų, bei televizijos projektuose dalyvavusių žinomų žmonių!

Spalvingos muzikos ir judesio kupinos šventės metu vyks „Šokių birža“. Čia visi norintys šokti turės galimybę susipažinti su įvairiais Kauno šokių klubais ir su išskirtinėmis nuolaidomis registruotis į artėjančio sezono šokių pamokas.

Jau antrus metus „Šokančio senamiesčio“ renginio metu vykstantis renginio akcentas, sutraukiantis mados, meno, dizaino bei judesio mylėtojus, entuziastus ir profesionalus. Šis mados renginys – „KODAS 477“ supažindins kauniečius ir miesto svečius su talentingiausių Lietuvos dizainerių darbais. Čia visai dienai įsikurs unikalūs lietuvių drabužių, aksesuarų, baldų, namų interjero detalių ir meno kūrėjai.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/150653082029585/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content