Pokalbis su režisieriumi A. Stoniu ir filmo „Raminas“ peržiūra

ramin

Pokalbis su režisieriumi A. Stoniu ir filmo „Raminas“ peržiūra, 17:30 val.

Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2

2011 m. pasirodęs Audriaus Stonio filmas „Raminas“ – tai istorija apie 75 metų gruzinų imtynininką Raminą Lomsadzę, kuris, kitados įveikdavęs priešininkus per 55 sekundes, ruošiasi kovai su paskutine ir stipriausia savo varžove – Vienatve. Raminas visą gyvenimą buvo vienišas, bet gyvenimui persiritus į antrą pusę, vyras vieną ankstų rytą išsiruošia į tolimą Gruzijos kaimelį ieškoti mylimosios, kurią prarado prieš penkiasdešimt metų, motinai tada neleidus jos vesti. Bandydamas rasti savo jaunystės meilę, Raminas keliauja per visą Gruziją.

2012 m. JAV Kino meno ir mokslo akademijos (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) patvirtintas „Oskaro“ komitetas dokumentinį A. Stonio filmą „Raminas“ išrinko Lietuvos kandidatu į prestižiškiausią „Oskaro“ apdovanojimą geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content