Pasaulinė turizmo diena

we-go-piknikas-1

Pasaulinės turizmo dienos proga VšĮ Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras bendradarbiaudamas su turizmo paslaugų teikėjais dovanoja miestiečiams nemokamas pramogas, kuriomis galės džiaugtis įvairaus amžiaus gyventojai, dviračių ar vandens pramogų mėgėjai.

Pasaulinės turizmo dienos renginiai Kaune:

Rugsėjo 27d. 

15:00 val. ekskursija „Kaunas – dizaino miestas“, kurios metu susipažinsime su tarpukario menininkais ir veikėjais, puoselėjusiais ir formavusiais Kauno tarpukario modernistinę kultūrą ir objektus. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Rugsėjo 28d.

15:00 ir 17:00 val. pasiplaukiojimas laivu Kauno mariomis su kapitonu R. Mažukna, kurios metu pasigrožėsime Kauno marių regioninio parko vaizdais bei baroko šedevru – Pažaislio vienuolyno ansambliu. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

16:00 Kvapnūs ir elegantiški augalai VDU Kauno botanikos sode (vadovė Edita Braun). Ekskursijos metu lankytojų lauks kelionė po Botanikos sodą ieškant ir atrandant įvairiausius kvapus – nuo egzotiškų medžių, bei oranžerijos kvapniųjų lapų, iki rudeninių gėlynų ir pasakiškos rožių kvapų karalystės. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas). 

Rugsėjo 29d.

Šiuolaikinių technologijų diena – siūlome išbandyti mobiliąsias programėles ir savarankiškai pažinti Kauno miestą „Dvasios gidas“, „Tarpukario Kauno architektūra“, „Kaunas Pocket guide“.

Dvasios gidas - http://www.atmintiesvietos.lt/marsrutai/dvasios-gidas-po-senaji-kauna/

1919–1940-ųjų Kaunas - https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.inkodus.kaunastour

Kaunas pocket guide - http://pocketguideapp.com/en/kaunas

Rugsėjo 30d.

16:10 val. ekskursija užsienio svečiams „Kaunas city tour“ su anglišku audio gidu, kurios metu išgirsite apie istorines Kauno vietas ir įžymiausius architektūros paminklus. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Spalio 1d.

12:00 val. ekskursija po Šančius – karinį miestelį Kaune, kurios metu išgirsime negirdėtų istorijų apie kareivines ir palankysime kopūstų sandėlį. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Spalio 2d.

14:00 val. ekskursija su dviračiais „Panemunės medinė architektūra“, kurios metu pasigrožėsime medine architetūra ir XX a.vilomis Kaune, išgirsime ne vieną įdomią istoriją. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Taip pat mažiesiems turistams padovanosime bilietus apsilankymui Lietuvos zoologijos sode. (Būtina registracija, bilietų skaičius ribotas).

Registruotis galima, tel.: (+370 37) 323436 arba el.p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content