Paroda „Kauno autodienos 2016“

Zalgirio_arena_auto

Specializuota naujų automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų paroda „Kauno automobilių dienos 2016”- DIDŽIAUSIA AUTOMOBILIŲ ŠVENTĖ LIETUVOJE!

Parodos metu bus pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, pažangūs technologiniai sprendimai, suteikiama galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais ir testuoti naujausius automobilius bandomųjų važiavimų metu, kurie vyks „Žalgirio“ arenos teritorijoje.

Parodos renginiuose bus siekiama, kad vairuotojai ne tik pajustų vairavimo komfortą, bet kartu gautų būtinų žinių, taptų atsakingesniais eismo dalyviais.
Renginio vieta: „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas;
Renginio data ir laikas: 2016 m. rugsėjo 16-18 d.;
Durys atidaromos: 2016 m. rugsėjo 16 d. 10 val.;
Renginio trukmė: 3 d.;
Vaikai iki 14 metų įleidžiami nemokamai: taip, tik su tėvais! vieni neįleidžiami;
Neįgalieji ir juos lydintis asmuo įleidžiami nemokamai: taip;
Pensininkai įleidžiami nemokamai: ne;
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: taip;
Parodos organizatorius: UAB „Ekspozicijų centras“.

Daugiau informacijos: http://www.parodos.lt/33065/parodu-grafikas/2016-m-parodos.html?view=descr&paroda=57

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content