Laisvės gynėjų dienos – Sausio 13-osios renginiai Kaune

sausio 13 išvakarės-7

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS – SAUSIO 13-OSIOS RENGINIAI KAUNE

Sausio 11 d.

19 val. Diskusija su Aukščiausios Tarybos – Atkuriamojo Seimo vadovu prof. Vytautu Landsbergiu „Lietuva – laisvės išvakarėse 2017-aisiais“ KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50). Moderatorius KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas.

Sausio 12 d.

17 val. Varpų muzikos koncertas ir pilietiškumo akcija prie laužų „Būkime kartu!“ Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
20 val. Diskusija „Nesutrypta tėvynė“ su KTU absolventu, Sausio 13-osios dalyviu Robertu Gradausku ir kitais svečiais KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50).
21 val. Grupės „Skylė“ koncertas KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50).

Sausio 13 d.

8 val. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ miesto ugdymo įstaigose.
9–12 val. Pamokos Tito Masiulio atminimo kambaryje Kauno Tito Masiulio jaunimo mokykloje (Pramonės pr. 35).
10 val. Šv. Mišios už žuvusius Laisvės gynėjus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
10.40 val. Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų meno kolektyvų koncertas „Vardan Lietuvos“ Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Dalyvaus tautinių šokių ansamblis „Malūnėlis“, merginų dainavimo studija „Lyra” ir klasikinio dainavimo studijos solistės Augustė Nombeko Khotseng ir Ugnė Alijevaitė.
11.30 val. Vykimas į Petrašiūnų ir Romainių kapines pagerbti žuvusių Laisvės gynėjų Tito Masiulio ir Juozo Vaidoto atminimą. Autobusas lauks Laisvės alėjoje už Įgulos bažnyčios.
12 val. Laisvės gynėjo Tito Masiulio pagerbimas Petrašiūnų kapinėse. Dalyvaus Kauno Tito Masiulio jaunimo mokyklos bendruomenė.
12 val. Varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
18 val. Jono Meko filmo „Lietuva ir SSRS žlugimas“ peržiūra Kauno menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56).
18 val. Koncertas, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti, Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Dalyvaus Ieva Narkutė su grupe. Įėjimas nemokamas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content