Labdaros koncertas „Sušildykime širdis gerumu“

labdaros-koncerto-plakatas-su-informacija

 

Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“ kartu su Maltos ordino pagalbos tarnybos Kauno skyriumi kviečia į labdaros koncertą „Sušildykime širdis gerumu“, kuris gruodžio 4 d., 15 val., vyks VDU didžiojoje salėje.

Scenoje pasirodys per 100 talentingų ansamblio „Nemunas“ narių, kurie savo atliekamais šokiais, dainomis ir muzikiniais kūriniais dovanos nepamirštamą, kalėdinį labdaros koncertą. Atlikėjai šventinę nuotaiką kurs kalėdinės tematikos programa – specialiai šiam koncertui paruoštomis ir jau ansamblio pamėgtomis liaudies dainomis bei instrumentiniais kūriniais.

Gausus šokėjų būrys atliks įvairių šalies regionų ir autorių liaudies šokio kompozicijas. Žavioji solistė Sandra Lebrikaitė uždainuos kartu su Nemunu.

Savo paramą galėsite atiduoti renginio metu aukodami arba įsigydami koncerto suvenyrus. Viso renginio metu surinktos aukos bus skiriamos labiausiai pažeidžiamoms Lietuvos visuomenės grupėms: vienišiems, savimi nebegalintiems pasirūpinti seneliams ir vaikams iš socialiai remtinų šeimų.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/223852431378946/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content