Karinės technikos ekspozicija [„Kardo kirtis“]

Clipboard01

Ar žinote, kas yra artilerijos „akys ir ausys“? Koks yra vienas labiausiai naudojamų šarvuočių pasaulyje? Kokį atstumą gali nuvažiuoti vienas greičiausių tankų „Leclerc“ su pilnu degalų baku? Kuris šarvuotis greitesnis „Stryker“ ar „Boxer“?

Lietuvos kariuomenė kviečia kauniečius ir miesto svečius birželio 10 d. (12–17 val.) susitikti prie Kauno „Žalgirio“ arenos, kur vyks Lietuvos kariuomenės istorijoje didžiausių pratybų „Perkūno griausmas" ir tarptautinių pratybų "Kardo kirtis" (angl. "Sabre strike") karinės technikos ir ginkluotės pristatymas.

Renginio metu turėsite puikią progą apžiūrėti Lietuvos kariuomenėje naudojamą karinę techniką, susipažinti su NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės ir JAV kariuomenėje naudojama šarvuota karine technika.

Taip pat galėsite išbandyti jėgas karinėse užduotyse, kurias rengs kariai ir Lietuvos šaulių sąjungos nariai bei žinoma, skambės kariniai maršai. Ar bus košės? Žinos tik tie, kurie atvyks prie Kauno "Žalgirio" arenos (Karaliaus Mindaugo pr. 50).

Pasikvieskite draugus, pasiruoškite puikią nuotaiką ir pasimatome Kaune prie „Žalgirio“ arenos!

https://www.facebook.com/events/1771601602934829/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content