Hanzos Dienos Kaunas 2017

HANZA-FB-EVENTAS

Kauno Hanzos dienos – tai didžiausia miesto šventė, skaičiuojanti jau antrąjį dešimtmetį. Šiemet šventė vyks tris dienas – gegužės 19–21 d. ir sukvies atlikėjus bei žiūrovus ne tik iš Kauno ir visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Kauno pilies zona virs viduramžių miestu su riterių stovyklomis, mokyklomis, turnyrais, žaidimais, amatininkų kaimeliu, koncertais ir įvairiomis pramogomis. Kitos šventės erdvės, išsidėsčiusios per visą senamiestį, prisipildys džiazo, roko, bardų, orkestrinės, chorinės ir liaudies muzikos garsais, vaizdiniais bei atrakcijomis.

Kviečiame susipažinti su pagrindiniais Kauno Hanzos dienų akcentais. Daugiau informacijos ir detali renginio programa bus paskelbta vėliau. Taigi visi pasižymime savo kalendoriuose trečiąjį gegužės savaitgalį, sekame informaciją ir apsilankome didžiausioje Kauno miesto šventėje!

TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS – Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti

Kauno Hanzos dienose šiemet tradiciškai vyks tarptautinis riterių turnyras Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti. Šie metai ypatingi, nes tai jau X-asis, jubiliejinis turnyras, į kurį susirinks dešimtys riterių iš visos Europos. Turnyras vyksta pagal tarptautines riterių turnyrų taisykles, jį komentuoja ir veda profesionalus heroldas.Turnyro pertraukų metu žiūrovams pristatoma riterių naudojama ginkluotė ir šarvuotė, žiūrovai kviečiami patys išbandyti savo jėgas smagiuose ginklanešio žaidimuose, pasimatuoti šarvus ar pasivaržyti tarpusavyje ginklų valdymo rungtyse.

GYVA GATVĖ - gyvų skulptūrų festivalis

Pro Laiko Vartus žengiam link Kaunas Hanzos dienų,
Kada gatvės ir aikštės pavirs šurmuliu gyvu.
Jei moki sustingti, skulptūra pavirsti ir išmone kreiva/pasižymi
Tai lauksim konkurse skulptūrų gyvų ir teiksim geriausiam prizą vertingą.
Jei nervų stygų skambesį veltui kaimynams švaistai,
per Hanzos dienas tapk artistu puikiu ir grodamas scenose Vilniaus gatvė vardu
svečiams nuotaiką gerą ir šypseną kurk

Kviečiame dalyvauti Gatvės skulptūrų festivalyje Hanzos dienų metu gegužės 19-21d. Vilniaus g. Kaune. Dalyvius registruotis prašom adresu [email protected] iki š.m. gegužės 15d., Visu dalyvių laukia vertingi prizai, o originaliausia skulptūra bus apdovanota specialia remėjų dovana; Registracijos anketoje reikia nurodyti: Vardą, Pavardę, Telefoną, El. paštą, keletą nuotraukų ir skultūros trumpą aprašymą

KERMOŠIUS – Lietuvos tautinio paveldo mugė

Prie Kauno rotušės, centrinėje miesto aikštėje šurmuliuos turgus/mugė/degustacija. Mugėje dalyvaus tik ypatingus, autentiškus ir tradicinius gaminius pristatantys ūkininkai ir amatininkai, pelnę Lietuvos tautinio paveldo ženklą. Tradiciniai maisto produktai, amatai išliko per šimtmečius, todėl yra neatsiejama istorijos ir kultūros dalis. Pagrindinis šios mugės tikslas - atkurti Hanzos laikus menantį Kauno rotušės aikštės gyvavimo pulsą ir jo dvasią. Atmosferą ir nuotaiką kurs folkloriniai kolektyvai, susiję su kultūriniu identitetu. Jie pasirodys jaukioje aikštės scenoje.

PUOŠIAM KAUNĄ - medžio drožėjų kūrybinė stovykla

Nusileidus nuo centrinės pilies aikštės, šalia tako prie Neries upės veiks geriausių Lietuvos medžio drožėjų kūrybinė stovykla – „Puošiam Kauną“. Septyni profesionalūs drožėjai atviroje erdvėje greitojo drožimo varžybose per 3 dienas padarys po medinę skulptūrą, taip pat vyks ir blic turnyrai. Per tris dienas drožėjai pagal parinktą temą sukurs dviejų metrų aukščio skulptūras, kurios papuoš kurią nors miesto erdvę.

Dalyvauti jau sutiko: Mindaugas Būga (skulptorius akademikas, Vilnius), Robertas Kieliauskas (daugkartinis tarptautinių stovyklų ir blic turnyrų dalyvis, Kaunas), Adolfas Teresius (dviejų aukso vainikų, Liongino Šepkos premijos lauretas, Garliava), Raimondas Užbravis (medžio drožimo meistras, Kaunas), Algirdas Jasiulionis (tautodailininkas, daugelio stovyklų dalyvis, Kaunas), Linas Saladis (liaudies meistras, poetas, Vilkija), Algirdas Vaištaras (menininkas iš prigimties, Karmėlava).

ATEITIES GATVĖ – ZIP FM diskoteka bei lazerių ir šviesų šou

„Dangaus scena” Vilniaus g. centre (scena bus įrengta 7 – 8 m virš Vilniaus g.), ant kurios įsitaisys radijo stoties ZIP FM didžėjai ir šokėjai, vėlų vakarą kursiantys ateities miesto atmosferą praeiviams ir kavinėse esantiems svečiams. Nuo sutemų iki paryčių visą Vilniaus gatvę skros spalvoti lazerių spinduliai, stroboskopai, neoninės šviesos. Visa tai visapusiškai atskleis modernaus miesto pulsą ir šiuolaikinės kultūros žavesį.

ŠEIMOS PIEVA – renginiai šeimai

Santakos parke per Hanzos dienas bus sukurta jauki jaunimo ir šeimų erdvė. Į Santakos parko pievą užsukę svečiai galės piknikauti, žaisti, klausytis muzikos ir užkandžiauti. Tarp medžių pievos kraštuose bus įrengti hamakai ir supynės. Pievoje įsikurs vaikų žaidimo zona, kur jauniausi šventės dalyviai galės šokinėti ant batutų, leisti aitvarus, daryti didžiulius muilo burbulus, žaisti mini futbolą ir pan. Bus įrengta ir nedidelė scena, kurioje koncertuos įvairūs vaikų kolektyvai, vyks edukacinės programos ir pan.

Čia pat susiburs ir prekybininkai, prekiaujantys ir pristatinėjantys produkciją vaikams ir šeimoms. Suaugę galės dalyvauti jogos, lindyhopo, kalanetikos užsiėmimuose. Šalia pievos veiks „Open Kitchen“ iniciatyva, t. y. įvairūs restoranai ant ratų, kurie tampa neatsiejama piknikavimo dalimi.

Šventės dienomis Santakos parke veiks didžiulis batutų parkas, kuriame galės pramogauti ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

Nuo gegužės 19 d. čia taip pat įsikurs iš Olandijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos ir kitų Vakarų Europos šalių atkeliavę apie 20 skirtingų atrakcionų: nuo vaikiškų iki skirtų tikriems adrenalino mėgėjams.

KONCERTINĖ PROGRAMA

Šiemet koncertinė „Kauno Hanzos Dienų 2017“ programa bus kaip niekada spalvinga ir įdomi savo skirtingais muzikos žanrais – nuo klasikos bei viduramžių menestrelių iki sunkesnio folk metalo ir džiazo. Pagrindinė šventės scena bus įrengta Kauno pilies lomoje (nuo Papilio g. pusės), koncertuos visas būrys Lietuvos atlikėjų („Thundertale“, „Žalvarinis“, „Gin Gas“ ir daugelis kitų puikiai žinomų grupių) bei svečiai iš užsienio.

CORVUS CORAX (Vokietija)- šventės atidarymo renginys

Gegužės 19 d. 22:00, pagrindinė scena

Čia šiuolaikiškai interpretuojamą viduramžišką atmosferą kurs garsiausia pasaulyje viduramžių muzikos grupė „Corvus Corax” (Vokietija). Pirmos šventės dienos kulminacija bus teatrališkas pasirodymas „Laiko vartai“. Teatralizuoto veiksmo „Laiko vartai“ vaizdą ir idėją perteiks fakyrai, didžėjai, lazeriai, pirotechniniai elementai ir fejerverkai.

Grupė „Corvus Corax” (Vokietija) per 25-erius metus griausmingai apkeliavusi didžiąją pasaulio dalį, Kaune griaudės įspūdinga viduramžių muzikos instrumetų artilerija: dūdmaišiais, būgnais, fanfaromis, liutnėmis. Sekdami viduramžių menestrelių tradicijomis, grupės nariai kuria įspūdingus reginius, į kuriuos stengiasi įtraukti ir žiūrovus. Apsirengę spalvingais kostiumais, su įspūdingomis tatuiruotėmis, šukuosenomis ir kaukėmis, jie primena fantastinius viduramžių personažus.

Be šių vyrukų neapsieina didžiausi Europos viduramžių karnavalai, miestų šventės, Europoje vykstančios Hanzos dienos. Grupės nariai atkūrė daug viduramžių Vidurio Europos muzikos instrumentų, Be Be šių vyrukų neapsieina didžiausi Europos viduramžių karnavalai, miestų šventės, Europoje vykstančios Hanzos dienos. Grupės nariai atkūrė daug viduramžių Vidurio Europos muzikos instrumentų, kurie išnyko Renesanso ir Trisdešimtmečio karo laikotarpiu. Tyrinėjo viduramžių paveikslus, vaizdus pilyse, studijavo aprašymus knygose, natas. Corvaxai atlieka kūrinius įvairiomis senosiomis kalbomis – senąja lotynų, vokiečių, prancūzų, serbų, albanų, kinų. Pasaulinę šlovę grupė pelnė įrašiusi muziką įvairiems istoriniams ir mistiniams filmams, tokiems kaip „Merlinas“.

DaGamba

Tarptautinis muzikos kolektyvas DAGAMBA susibūrė 2011 m. Latvijoje. Grupę sudaro: Valters Puce (violončelė, Latvija), Antons Trocjuks (violončelė, Latvija), Dainis Tenis (fortepijonas, Lietuva) ir Hamidreza Rahbaralam (mušamieji, sitara, vokalas, Iranas). DAGAMBOS išskirtinumas slypi muzikantų gebėjime sujungti visiškai skirtingas muzikos kultūras į vientisą ir išties unikalią visumą. Ši meistriškai kuriama garsų sintezė leidžia naujai atrasti ne tik Ludwigo van Beethoveno bei „Led Zeppelin“ kūrybą, bet ir visai kitokiu kampu išgirsti bene chrestomatinę world, roko ir populiariosios muzikos klasiką.

DE PHAZZ (Vokietija)

Antros šventės dienos žvaigždė bus soul, latin, trip hopo ir džiazo/lounge muzikos kultinė grupė iš Vokietijos „De Phazz“. „De Phazz“ pirmo pripažinimo sulaukė 1997-aisiais. Jau išleidus debiutinį albumą „Detunized Gravity“ grupę užgriuvo stulbinanti sėkmė. Kolektyvo atliekama džiazo ir soulo muzikos elementų nestokojanti kūryba greitai tapo tikra savo žanro klasika. Albumas „Audio Elastique“ grupei bus jau dešimtasis bendroje įskaitoje ir devintasis grupės studijinis įrašas. Kritikai „De Phazz“ oficialiai paskelbė muzikos stiliaus lounge krikštatėviais, o jos muzika buvo legaliai ir nelegaliai kopijuojama nuo tekančios saulės šalies iki laukinių vakarų pakrantės.

MARTYNAS LEVICKIS

Sekmadienio vakaro pagrindiniu akcentu taps akordeono virtuozo Martyno Levickio šou. Per savo karjerą M. Levickis jau pelnė daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų. Jis grojo su BBC koncertiniu, Birmingemo miesto simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu ir kitais orkestrais, koncertavo prestižinėse „Royal Albert Hall“, „Royal Festival Hall“ salėse. Praeitą rudenį atlikėjo koncertiniai maršrutai driekėsi nuo Berlyno ir Sankt Peterburgo, festivalių Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje, iki pat Seulo.

 

KAUNO HANZOS DIENŲ

2017-05-19–21

RENGINIŲ PLANAS

 

Gegužės 19 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

19:00–20:00 – Grupė ŽALVARINIS

20:15–21:15 – Grupė THUNDERTALE

22:00–23:30 – Grupės CORVUS CORAX (Vokietija) šou. ŠVENTĖS ATIDARYMAS, FEJERVERKAS

 

Kauno pilies vidinis kiemas

16:00–21:00 – Jomarkas/mugė

 

Prie Neries upės

16:00–21:00 – Medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

 

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas

16:00–21:00 ŠEIMOS PIEVA – šeimų piknikas, edukacijos

 

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

12:00–21:00 – Kermošius

17:00 – Kauno I-mos vaikų muzikos mokyklos orkestras

18:00 – Kauno J. Gruodžio konservatorijos orkestras

 

VILNIAUS G.

18:00–22:00 – GYVA GATVĖ – cirko artistai ir aktoriai, DJ, riteriai ir pan.

18:00–22.00 val. Gyvų skulptūrų pasirodymai

18:00 val. Gydytojai klounai ,,Raudonos nosys“

19:00 val. Šiuolaikinio Cirko studija ,,Trouble on stage“

19:30 val. VMLR teatro grupė ,,2Gnas“ – klounada ,,M“

20:00 val. Šiuolaikinio Cirko studija ,,Trouble on stage“

 

Gegužės 20 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

15:00–18:00 – Pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI. Pučiamųjų instrumentų orkestras „Sklepučinį“/ Pučiamųjų instrumentų orkestras „Aukštyn“ / Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ pučiamųjų instrumentų orkestras / Palangos pučiamųjų instrumentų orkestras / Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“

19:00–20:00 – Grupė  GIN GAS (Lietuva)

20:15–21:15 – Grupė DAGAMBA (Latvija)

22:00–23:30 – Grupė  DE PHAZZ (Vokietija)

 

Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje

16:30–17:30 – KAUNO STYGINIŲ KVARTETO koncertas „Muzika ir meditacija“

 

Kauno pilies vidinis kiemas

12:00–21:00 – Jomarkas/mugė

 

Prie Neries upės

12:00–21:00 – Medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

15:00 ir 18:00 – Greitojo drožimo varžybos ir aukcionas

 

Lomoje prie medinio tilto

12:00–20:00 – Viduramžių miestelis. Riterių turnyrai, varžybos.

Amatai, senoviniai žaidimai, šokių mokinimas, viduramžių teatras ir t. t.

13:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti atidarymas

13:10 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti I pogrupio kovos

13:50 – Baltijos kinologų centro K9 group pasirodymas (policijos rėmėjai)

14:30 – Kelionė į viduramžių kultūrą. Viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“ ir senosios muzikos grupė „Ambera“

15:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti II pogrupio kovos

15:45 – Žiūrovų apšarvavimas riterių šarvais ir tikra dvikova

16:15 – Senosios muzikos grupė „Lity taler“

16:45 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti III pogrupio kovos

17:30 – „Viduramžių pasiuntinių“ senovinė šokio studija

18:00 – Interaktyvus ginklų ir kovinių veiksmų pristatymas

18:30 – Senosios muzikos grupė „Lity taler“

19:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti IV pogrupio kovos

19:45 – Šaltųjų ginklų valdymo rungtys dalyvaujant žiūrovams

 

VILNIAUS G.

17:00–22:00 – GYVA GATVĖ – gyvų skulptūrų festivalis, įvairūs muzikantų pasirodymai, cirko artistai ir aktoriai

13:00–13:30 – festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos

14:00–14:30 – festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos

17:00–21:00 – VMLR studija Kauno cirko meno akademija

17:00–18:00 – Simonas Bansevičius (gitara)

17:30 – Šiuolaikinio Cirko studija ,,Trouble on stage“

18:00 – Šokio studija ,,In Beat“, lindy Hopo bendruomenės pasirodymas

19:00 – Šiuolaikinio Cirko studija „Trouble on stage“

19:30 – VMLR teatro grupė ,,2Gnas“, klounų etiudas ,,M“

20:00–21:00 – dainininkė Marija Cecilija

21:00–21:30 – Baltijos cirko žonglieriai ekvilibristai

23:00–03:00 ATEITIES GATVĖ – lazerių šou ir radijo stoties ZIP FM diskoteka

23:00–24:00 – šokių studija GAMERS

 

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

10:00–21:00 – Kermošius

13:00–13:30 – cimbolų muzikos koncertas

13:30–14:00 – cimbolų  pristatymas ir mokymai

14:00–15:00 – skudučių muzikos koncertas ir skudučių gamyba iš skudutmedžio

15:0015:30 – skudučiavimo mokymai

15:30–16:30 – ragų, ožragio, daudyčių, dūdmaišio pristatymai ir koncertas

16:30–17:00 – „Ratilėlio“ koncertas

17:00–18:00 – šokių mokymas

18:00–20:00 – Vakaruškos

 

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

09:00–14:00 – Kauno žvejų draugijos vaikų ir jaunimo meškeriojimo plūdine meškere  varžybos (prie upės)

12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas

12:00–21:00ŠEIMOS PIEVA – šeimų piknikas, įvairūs pasirodymai, edukacijos vaikų kolektyvų pasirodymai

13:40–14:00 – Šv. Mato gimnazijos vokalinis ansamblis

14:00–15:30 – Festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI 2017. Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras/ Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras/ Vilkaviškio miesto moksleivių pučiamųjų orkestras

15:30–18:00 – Knygos šventė

15:30 – šventės atidarymas. Vaikų svajonių kėlimas į dangų su aitvarais.

15:45 – susitikimas su rašytojomis Rebeka Una, knygelės „Aš esu Tomas, seklys“ autore ir Ramune Savickyte, knygelės „Adelės dienoraštis. Žiema“ autore

16:00–17:00 – Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvų koncertas.

17:00–18:00 teatralizuotos „Teatriuko“ dainos visai šeimai

18:00–19:00 – grupė Rakija Klezmer Orkestar

 

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

14:00–23:00 - BIKE SHOW MILLENNIUM 2017

14:00–17:00 – PASAULIO GALIŪNŲ RASTO KĖLIMO ČEMPIONATAS

17:00–19:00 – vandens motociklų NIGHT JETSKI SLALOM SHOW varžybos

19:30–20:30 – HIPERBOLĖS LEGENDA IGORIS BERINAS SU HUGE SOUL

20:30–21:30 –  Grupė REBEL HEART

21:30–22:30 – vandens motociklų NIGHT JETSKI SLALOM SHOW varžybų finalas

 

Gegužės 21 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

15:00–16:00 – PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI

16.15 –16:45 – LEAV (Lietuva)

17:15–18:30 – CARNIVAL YOUTH (Latvija)

19:00–20:15 – MARTYNAS LEVICKIS ir  kvartetas (Lietuva)

 

Kauno pilies vidinis kiemas

12:00–19:00 – Jomarkas/mugė

 

Prie Neries upės

12:00–19:00 – Medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

15:00 ir 17:00 Greitojo drožimo varžybos ir aukcionas

 

 

 

Lomoje prie medinio tilto

12:00–18:00 – Viduramžių miestelis. Amatai, senoviniai žaidimai, šokių mokinimas, viduramžių teatras ir pan.

14:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti finalinės kovos

15:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti apdovanojimai

15:10 – Senosios muzikos grupė „Ambera“ ir „Viduramžių pasiuntinių“ senovinė šokio studija

15:30 – Šaltųjų ginklų valdymo rungtys žiūrovams

16:00 – Žiūrovų apšarvavimas riterių šarvais ir tikra dvikova

16:30 – Kelionė į viduramžių kultūrą. Viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“ ir senosios muzikos grupė „Ambera“

17:00 – Interaktyvus ginklų ir kovinių veiksmų pristatymas

17:30 – Miestiečių kovos

 

VILNIAUS G.

14:00–20:00 – GYVA GATVĖ – muzikantų pasirodymai, cirko artistai

14:00–17:00 – VMLR studija Kauno cirko meno akademija

16:00–17:00 – dainininkė Marija Cecilija

 

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

10:00–19:00 – Kermošius

11:00 – šv. Adalberto - Vaitiekaus relikvijų pasitikimas krantinėje prie Vytauto bažnyčios

11:15 – šv. Adalberto - Vaitiekaus relikvijų perdavimas broliams pranciškonams Rotušės aikštėje

13:00–13:30 Mažųjų vaikų žaidimai ir rateliai

13:30–14:00 „Ratilėlio“ jaunesniųjų grupės koncertas įtraukiant klausytojus

14:00–15:00 Mokymai muzikuoti įvairiais tradiciniais muzikos instrumentais

15:00–16:00 Pasidainavinų valanda

16:00–17:00 „Ratilėlio“ koncertas, šokių mokymas ir vakaronė

17:00–18:00 – grupė „Laimingu būti verta“

 

 

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

12:00–22:00 – Karuselių – batutų parkas

12:00–21:00ŠEIMOS PIEVA – šeimų piknikas, įvairūs pasirodymai, edukacijos ir t. t.

13:30–14:00 – VMLR studija Kauno cirko meno akademija

14:00–16:00 – Nacionalinės krepšinio akademijos čempionatas (prie Popiedžiaus kalnelio)

14:0015:00 – grupė SVAJONIŲ GIJA

15:0016:00 – VšĮ Pramogų karalystė vaikų pop chorai

16:0016:15 – Nacionalinės krepšinio akademijos čempionato apdovanojimai

16:1516:35 – Kauno kurčiųjų jaunimo organizacijos imituojamų dainų programa

16:4017:10 – Nerijus Liubertas

18:3019:00 – Motorizuotų parasparnių pasirodymas (esant tinkamam orui)

 

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

12:00–18:00 – HANZA AUTOSHOW 2017 – automėgėjų klubų „Hot road“, „Tuning team“, „Autoera“ ir kt. naujausi eksponatai, senovinių automobilių klubo „Retromobile“ paroda; Turnyrai ir konkursai; gražiausių automobilių rinkimai ir t. t.

14:0017:00 – roko grupių ir solistų festivalis–konkursas SKERSVĖJIS

 

KAUNO ROTUŠĖS RŪSIUOSE

Linos Morkūnaitės Vilkelienės paroda VIDINIAI DEMONAI

 

Istorinėje LR Prezidentūroje

Gegužės 20 dieną

17:00–20:00 miesto, draugų ir savęs pažinimo žaidimas „Skruzdėlyčių iššūkis“.

Sodelyje fotografijų paroda „Neabejinga visuomenė: aktualios tarpukario Lietuvos pamokos“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content