Gedulo ir vilties dienos renginiai Kaune

vilties ir gedulo diena-14

10 val. Šv. mišios Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

10 val. Atminimo lentos  paskutiniajam pirmosios Lietuvos Respublikos švietimo ministrui, bolševikinio genocido aukai Kazimierui Jokantui (1880–1942) atidengimas E. Ožeškienės g. 20 .

11 val. Gėlių padėjimas Kauno geležinkelio stoties perone ir Tremtinių memoriale Petrašiūnų kapinėse.

12.30 val. Varpų muzikos koncertas ir gėlių padėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Varpais skambins Austėja Staniunaitytė.

13 val. Tremtinių ir politinių kalinių pavardžių skaitymo akcija  „Ištark. Išgirsk. Išsaugok“ Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje (skaitymas vyks 24 valandas).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content