Gedulo ir vilties dienos renginiai

20230614-VRA_5085

Birželio 14 d.

11.59 val. Visuotinė tylos minutė. Jau septintus metus iniciatyvos metu įstaigos, įmonės, mokyklos, bendruomenės skatinamos minutei sustoti ir pagerbti nuo tremties bei kalinimų nukentėjusius tautiečius.

12 val. Iškilminga gėlių padėjimo ceremonija. Dalyvaus Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus kadetai.

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

12.05–18 val. Tremtinių ir politinių kalinių pavardžių skaitymo akcija „Atminties neištremsi“. Prie skaitymų prisidėti kviečiami visi norintys. Registracija https://forms.gle/xZJKkHgaUdy7Pi3S9

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

18–18.30 val. Kariljono muzikos koncertas „Vilties varpai“. Atliks Austėja Staniunaitytė-Proietta

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content