Folkloro ansamblis „Dailingė“ kviečia į savo 10-mečio koncertą

IMG_8362

Švilpa, „kiaulė“, pūslinė, ragai... Tai tikrai ne pravardės ir ne žemės ūkio padargai. Gali būti, kad tokių muzikos instrumentų niekada ir nematėte, juolab – negirdėjote jų skambėjimo. 10-ies metų sukaktį švenčiančiame Kauno tautinės kultūros centro folkloro ansamblyje „Dailingė“ šiuos gan egzotiškus, o ir kitus, dažniau matomus bei girdimus instrumentus įvairaus amžiaus vaikai taip prisijaukina, kad džiugina ir stebina visus.

„Dailingę“ galima būtų pavadinti šeimų-giminių ansambliu, nes į repeticijas atkeliauja ne tik keli vienos šeimos vaikai, bet ir pusbroliai, pusseserės, jų draugai, o penktadieniais užsuka padainuoti, pasišokti ir kai kurie tėveliai“, – taip kolektyvo portretą piešia nuo pat įkūrimo jam vadovaujanti mokytoja metodininkė Birutė Nemčinskienė.

Per 10 metų ansamblis užaugo, sustiprėjo, repeticijų, koncertų ir švenčių sūkuryje besisukantys ansambliečiai skina laurus konkursuose „Tramtatulis“, „Tirlytis“, „Patrepsynė“, yra aktyvūs Kauno ir respublikinių dainų švenčių dalyviai, tarptautinių folkloro festivalių „Skamba skamba kankliai“, „Atataria lamzdžiai“, „Baltica“, „Baltų raštai“, „Griežynė“ dalyviai.

Jeigu norite artimiau susipažinti su KTKC folkloro ansambliu „Dailingė“, pamatyti ir išgirsti tuos egzotika dvelkiančius senuosius instrumentus, dailingiečių dainuojamas dainas, paklausyti tarmiškos šnektos, ir įsitikinti, kad šiame ansamblyje vaikų ir tėvų širdys atsiveria muzikai, dailingiečiai kviečia į savo 10-mečio koncertą „Muzikinis kermošius“.

Kada: 2017 m. vasario 11 d., šeštadienį, 16 val.

Kur: Kauno kultūros centro „Tautos namai“ Didžiojoje salėje, Vytauto pr. 79, Kaune.

Kontaktai: Birutė Nemčinskienė, „Dailingės“ vadovė, tel. 8 614 14937, el. paštas: [email protected].

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content