Filmo „Bjaurus” peržiūra

maxresdefault

Kauno menininkų namų sodelis, V. Putvinskio g. 56

Anurag Kashyap filmą „Bjaurus“ (angl. „Ugly“, , 2013, 128 min.) pristatys KTU Filosofijos ir psichologijos katedros lektorius dr. Šarūnas Paunksnis. Raktinė tema: Purvinasis realizmas ir XXI a. Indijos kinas.

Anurag Kashyap – vienas įdomiausių šiuo metu kuriančių Indijos režisierių, ir jo darbai stipriai skiriasi nuo dominavusios kino estetikos. Darbai priskirtini neo-noir estetinei formai, o taip pat – taip vadinam purvinajam realizmui. Pastaroji forma akcentuoja tamsiąją gyvenimo mega mieste pusę, visuomenės užribius, nusikalstamumą, susvetimėjimą. Filmas „Bjaurus“ yra puikus šios formos pavyzdys, ir paties režisieriaus teigimu – geriausias jo darbas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content