Europos žydų kultūros diena

ZKD2017_Lankstinukas_spaudai_297x210+3mm_2 (1)-page-001

Pažymint Europos žydų kultūros dienas Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros paveldo skyrius rugsėjo 3 d., sekmadienį organizuoja ekskursiją autobusu „Nuo Kauno iki Žaslių. Žydų štetlo pėdsakais“.

Ekskursija prasidės 10 val. Kauno choralinėje sinagogoje, E. Ožeškienės g. 13. Trumpai susipažinę su štetlo sąvoka ir štetlų ištakomis, bandysime štetlą įžvelgti dabartinių miestelių išplanavimuose ir pastatų detalėse. 10.20 val. autobusu išvykstame maršrutu: Kaunas-Žasliai-Žiežmariai-Kaunas. Ekskursijos trukmė apie 4 val.

Ekskursiją ves žydų kultūros tyrinėtoja, gidė Asia Gutermanaitė.

Renginys nemokamas. Išankstinė registracija telefonu darbo valandomis: 8-37 20 88 17.

Numatomas dalyvių skaičius – 50 žmonių.
Maloniai kviečiame dalyvauti!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content