„Baltijos kelio ir juodojo kaspino diena: ką ji mums reiškia šiandien?”

nk

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kviečia senjorus pedagogus ir visą Kauno miesto bendruomenę paminėti Baltijos kelio ir Juodojo kaspino dieną. Susitikime koncerte su Kauno miesto mero patarėju švietimo ir sveikatos apsaugos klausimais LSMU Klinikų profesoriumi Dainiumi Pavalkiu.

Renginys vyks rugpjūčio 23 d., antradienį, 17 val.

Kauno įgulos karininkų ramovėje, ( A. Mickevičiaus 19, Kaunas).

Prof. D. Pavalkius kvies prisiminti šių dviejų datų reikšmę mūsų dabarčiai.

Atmintinų dienų proga skambės prof. D. Pavalkio atliekami M. K. Čiurlionio, F. Šopeno, L. van Bethoveno ir kitų žymiausių kompozitorių kūriniai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content