„Baltijos kelias. Mums pakeliui“

Rugpjūčio 23 d. kauniečius kviečiame paminėti unikalų įvykį mūsų šalies istorijoje – Baltijos kelią. Renginių programa:

17–19 val. Romualdo Požerskio fotografijos darbų paroda „Baltijos kelias“. Vieta: Kauno muzikinio teatro sodelis.

17–19 val. Edukacijos. Vieta: Kauno muzikinio teatro sodelis.

Gyventojų lauks:

  • Pakabukų-mandalų iš pasirinktų spalvų siūlų pynimas Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Ukrainos spalvų tematika. Taip pat Baltijos kelio gėlės – kardelio – kūrimas iš popieriaus. Renginyje skambės saksofonisto Marijaus Permino dovanojama gyvo garso muzika.
  • Trispalvių, Baltijos šalių vėliavų spalvų, draugystės apyrankių iš siūlų vijimas. Organizatorius: Kauno kultūros centro tekstilės studija „Gijų sodai“.
  • Galvosūkiai, rankdarbių dirbtuvės ir knygų mainykla. Organizatorius: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.
  • Baltijos kelio simbolių piešimas ant kūno su menininke Aala Volkova. Atvirukų kūrimo dirbtuvės „Sveikinimas iš Lietuvos“, skirtukų ir atvirlaiškių kūryba, origami dirbtuvės. Kultūrinė edukacija „Susipažink su Kauno istorija“, stalo žaidimas „Surask vietą istoriniams Kauno objektams“. Kauniečiai bus kviečiami palyginti senus ir naujus Kauno vaizdus, atpažinti miesto vietas, išspręsti kryžiažodį. Teisingai atlikusių užduotis laukia prizai. Organizatorius: Kauno apskrities viešoji biblioteka.

17 val. Kauno kariliono muzikos koncertas „Graži tu, mano brangi tėvyne“. Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis. Kūrinius atliks Austėja Staniunaitytė-Proietta.

17.30 val. Jurgio Brūzgos koncertas. Vieta: Kauno muzikinio teatro sodelis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content