Penkių dienų kultūros stichija mieste

2022 metais Kaunas tapo Europos kultūros sostine, o šio miesto kultūra pasidžiaugti nekantrauja ir visos Lietuvos jaunimas. Ta proga Kauno miesto bei rajono jauni žmonės kartu su „Kaunas 2022“ komanda ir naktiniu klubu „Lizdas“ kuria didžiulį festivalį viso miesto teritorijoje pavadinimu „Audra“.

Penkių dienų kultūros stichija mieste – taip savo festivalį pristatanti „Audros“ komanda teigia, jog visas miestas taps griausminga šiuolaikinio meno, kultūros ir muzikos scena.

Festivalio organizatoriai kviečia per penkias festivalio dienas (birželio 29 – liepos 3) pamatyti visą Kauno miesto ateitį!  Nemokamai bus galima sudalyvauti įspūdinguose koncertuose Ąžuolyno ir Santakos parkuose, meninėse parodose, NFTs hakatone, VR patirčių zonoje ir net madų šou.

Daugiau informacijos rasite čia: 

www.audrafestival.lt

https://www.instagram.com/audrafestival/

https://www.facebook.com/audrafestival

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content