Paskaita su Bruce Gurfein

Šį trečiadienį (kovo 27 d.) 13:00-14:30 val. Kauno technologijos universiteto (KTU) „Santakos” slėnio 2 salėje (K. Baršausko g. 59, Kaunas) vyks paskaita su charizmatiškuoju antrepreneriu iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Bruce Gurfein!

Džiaugiamės turėdami išskirtinę progą pakviesti į Briuso paskaitą Lietuvoje, nes tai žmogus, kuris per metus net 193 dienas keliauja po pasaulį į verslo susitikimus. Briusas yra pasirengęs atsakyti į Jūsų klausimus apie investuotojų pritraukimą, idėjos vertinimą ir apie tai, kaip mylėti savo veiklą ir džiaugtis tuo, ką darome. Šis susitikimas organizuojamas klausimų-atsakymų principu, todėl turėsite išskirtinę galimybę pranešėjui užduoti ir Jums rūpimus klausimus.

Manome, kad su Briusu aktualu pabendrauti ne tik konkrečiais verslo klausimais, bet ir išgirsti kiek kitokią verslo filosofiją iš didelę tarptautinių pardavimų ir verslo plėtros patirtį turinčio žmogaus.

Daugiau informacijos feisbuko renginyje: http://bit.ly/2WoEg2C

Registracija: https://goo.gl/forms/e0i13YioSuaGUFdj2

VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content