Nemokama paskaita jaunimui apie mokslo ir kritinio mąstymo svarbą

Nemokama paskaita jaunimui apie mokslo ir kritinio mąstymo svarbą – paskaitos pranešėjas žymus racionalistas

Kviečiame jaunus žmones atvykti į paskaitą apie mokslą, mokslinį požiūrį ir racionalizmą. Paskaitos metu, svečias iš Suomijos, „Rationalist International” prezidentas, 25 knygų autorius, Sanal Edamaruku pristatys mokslo ir kritinio mąstymo svarbą jaunimui. Bus aptariami racionalizmą ir skepticizmą pagrindžiantys argumentai, pristatomos veiklos kuriomis užsiima Sanal ir „Rationalist International”. Sanal Edamaruku pasidalins savo, kaip racionalisto, asmenine gyvenimo istorija Indijoje – visuomenėje, kurioje paplitę pseudomokslai ir prietarai.

Sanal Edamaruku yra Indijoje gimęs racionalistas, laisvosios kalbos aktyvistas ir autorius, dabar gyvenantis Helsinkyje, Suomijoje. Jau kelis dešimtmečius jis vadovavo masinei informavimo kampanijai prieš pavojingus prietarus ir ne mokslines praktikas Indijoje. Trijų epizodų britų dokumentinis filmas apie jo kampaniją, apimančią tūkstančius kaimų Indijoje, pavadino jį „Guru griovėju“.

Renginys vyks Kauno Technologijos universiteto elektronikos fakultete. Paskaitos metu bus galima užduoti klausimus pranešėjui. Paskaita bus anglų kalba.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1971667109626719/

Daugiau informacijos apie Sanal Edamaruku: https://goo.gl/UPYkxA

Renginį organizuoja – asociacija „Skeptiškas jaunimas”: www.skeptiskasjaunimas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content