Medicinos studentai Sveikatos apsaugos ministerijoje

Gegužės 7 dieną Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) nariai turėjo neeilinę galimybę sudalyvauti stažuotėje Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM). Į renginį buvo atrinkti 5 LiMSA nariai (medicinos studentai iš Vilniaus ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų), kurie turėjo galimybę pusdienį praleisti Lietuvos Respublikos seime ir stebėti sprendimų priėmimo procesą bei pasigilinti į darbo vykstančio Seime subtilybes. Po pietų stažuotės dalyviai turėjo diskusijas pasirinktomis temomis su atitinkamų sričių specialistais ir kitais ministerijos darbuotojais, kurie atsakinėjo studentams į rūpimus klausimus, išklausė pasiūlymus ir kartu ieškojo iškeltų problemų galimų sprendimų būdų.

Šios praktikos metu medicinos studentai turėjo galimybę iš arčiau pamatyti ir geriau suprasti kaip vyksta darbas Sveikatos apsaugos ministerijoje, su kokiais sunkumais ir galimybėmis čia susiduriama, o svarbiausia, sužinoti, kaip medicinos studentai gali prisidėti prie geresnės savo profesinės ateities kūrimo jau dabar.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content