Jaunimo atstovų rinkimai į Jaunimo reikalų tarybą

Kaune prasidėjo miesto jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimai!
2022 m. lapkričio 25 d. Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96) kviečiame Kaune veikiančias jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas išreikšti savo valią Kauno miesto jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimuose.
Norėdami registruotis balsavimui galite tiesiogiai susisiekti su Jaunimo reikalų koordinatore el. paštu [email protected]. Balsavimo dieną, atėjus balsuoti ne organizacijų vadovams, reikės pateikti ne tik asmens dokumentą, bet ir įgaliojimą pasirašytą organizacijos vadovo (galima pateikti el. paštu).
PROGRAMA:
15:00 – 15:15 –> dalyvių registracija
15:15 – 15:55 –> kandidatų prisistatymai
15:55 – 16:20 –> balsavimas
16:30 –> balsavimo rezultatų paskelbimas
Daugiau informacijos apie rinkimus ir kandidatus galite rasti paspaudę nuorodą: http://jaunas.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content