Išnuomojamo nekilnojamo turto skelbimai

Eil.              Nr. Turto pavadinimas, plotas, adresas, panaudojimo paskirtis Pradinis nuompinigių dydis už 1 kv. m  per mėnesį, Eur (be PVM) Pradinis nuompinigių dydis už visą nuomojamą turtą per mėnesį,  Eur (be PVM) Pradinisįnašas, Eur (be PVM)* Turto nuomos terminas Papildomos sąlygos
1. 3521 kv. m  ploto teniso aikštynas ant pastato – automobilių saugyklos stogo (14G1/t)  ir 140,09 kv. m bendrojo ploto negyvenamosios patalpos (nuo P-31 iki  P-38)  sporto paskirties pastate (2U1/g) Perkūno al. 5, Kaune, sportinei veiklai vykdyti. 4000 12000 Iki 2023 m. rugsėjo                30 dienos.

Nuomininkas:

1.  negali naudotis automobilių saugojimo aikštele renginių sporto paskirties pastate 2U1/g Perkūno al. 5, Kaune (stadione), metu;

2. privalo suderinti su Kauno sporto mokykla „Startas“ asmenų, kurie naudosis teniso aikštynu, patekimo į jį schemą.

2. Dalis – 1 kv. m negyvenamosios patalpos 1-5 Vaidoto g. 11, Kaune (1C4p), kavos  ir karštųjų gėrimų pardavimo automatui pastatyti. 15 500 1 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti su Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjumi susitarimą dėl atsiskaitymo už sunaudotą elektros energiją.
3. 82,35 kv. m patalpos 1, 2, 3 pastate 13H1p Veiverių g. 132, Kaune, dirbtuvių, sandėliavimo arba su aviacija susijusiai veiklai vykdyti. 250 750 1 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti su S. Dariaus ir S. Girėno aerodromu susitarimą dėl atsiskaitymo už sunaudotą elektros energiją.
4. 34,66 kv. m pastatas-transformatorinė (33P1p) ir dalis – 30 kv. m aikštelės b25 Veiverių g. 132, Kaune, dirbtuvių, sandėliavimo arba su aviacija susijusiai veiklai vykdyti. 50 500 1 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti su S. Dariaus ir S. Girėno aerodromu susitarimą dėl atsiskaitymo už sunaudotą elektros energiją.
5. 38,5 kv. m bendrojo ploto negyvenamosios patalpos (nuo II-4 iki II-6, rūsys, I-3, I-4, I a.) pastate 1C1p Kurpių g. 12, Kaune (bendrojo naudojimo patalpos 1-1, 1-2, 1-3; pastate 2C1p, L. Zamenhofo g. 12, Kaune), viešajam maitinimui ir renginiams organizuoti. 8 500 5 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui

Nekilnojamojo turto Kurpių g. 12, Kaune, nuomininkui keliamų reikalavimų kavinės ir renginių organizavimo paslaugoms teikti  sąrašas.

Nuomininkas įsipareigoja:

1. užtikrinti, kad maitinimas būtų orientuotas į lietuvišką tradicinę (arba tradicinę moderniai pateiktą) virtuvę;

2. užtikrinti, kad maitinimo paslaugos būtų teikiamos vadovaujantis Europos Sąjungos tiesiogiai taikomais teisės aktais, Lietuvos Respublikos maisto įstatymu, Lietuvos higienos norma HN 15:2005 „Maisto higiena“, kitais maisto higieną, maisto saugą ir tvarkymą reglamentuojančiais teisės aktais, laikantis teisės aktais nustatytų specialiųjų maisto ruošimo ir tvarkymo reikalavimų;

3. užtikrinti, kad kavinės atmosfera ir garsinis fonas būtų susiję su muzikiniu folkloru;

4. suderinti su Kauno miesto muziejumi kavinės darbo laiką, darbo tvarką, valgiaraštį, interjero (taip pat baldų ir įrangos), lauko erdvės objektų išdėstymą, taip pat visus komunikacijos ir rinkodaros veiksmus, tiesiogiai susijusius su Kauno miesto muziejumi;

5. pasirašyti su Kauno miesto muziejumi susitarimą dėl atsiskaitymo už sunaudotą vandenį, elektros ir šilumos energiją, bendrojo naudojimo patalpų naudojimą ir priežiūrą;

6. sudaryti sąlygas Kauno miesto muziejaus darbuotojams netrukdomai patekti į patalpą, kurioje yra apskaitos prietaisai (patalpa plane pažymėta II-7; pastatas, kuriame yra patalpa,

pažymėtas 1C1p, pastato unikalusis Nr. 1987-0001-8018), Kurpių g. 12, Kaune;

7. vykdyti renginių organizavimo veiklą vasaros sezono metu.

* – pradinis įnašas lygus paskelbto pradinio nuompinigių dydžio 3 mėnesių sumai, bet ne mažesnis nei 500 Eur (be PVM).

Paraiškos dalyvauti nuomos konkurse ir pridedamų dokumentų skaitmeninės kopijos teikiamos elektroninėmis priemonėmis prisijungus prie elektroninių paslaugų sistemos adresu http://epaslaugos.kaunas.lt (Kauno miesto savivaldybės elektroninės paslaugos/turto nuomos konkursai) Naudojimosi Kauno miesto savivaldybės elektroninių paslaugų sistema taisyklių nustatyta tvarka.

Paskutinė paraiškų dalyvauti konkurse pateikimo diena – 2023 m. gegužės 2 d., 17 valanda. Savivaldybės turto nuomos konkurso komisijos posėdis vyks 2023 m. gegužės 4 d. 11 val.

Už nurodytą išnuomojamą turtą (nurodant adresą)  pradinis įnašas turi būti sumokėtas ne vėliau kaip iki 2023 m. gegužės 2 d., 17 val. į Kauno miesto savivaldybės administracijos (įstaigos kodas 188764867) sąskaitą Nr. LT41 4010 0425 0005 0290, esančią Luminor Bank AS, banko kodas 40100.

Papildoma informacija apie Savivaldybės nuomojamą turtą teikiama tel. 20 92 73, Zita Mozūraitienė, el. p. [email protected] Patalpų apžiūra organizuojama interesantams iš anksto susitarus: dėl patalpų Veiverių g. 132 – tel. 8 686 80258, Vaidoto g. 11 –  8 664 24864, Perkūno al. 5 – 8 610 36707, Kurpių g. 12 – 8 658 75716.

Fiziniai arba juridiniai asmenys, norintys dalyvauti Savivaldybės turto nuomos konkurse, arba jų atstovai, skelbime nurodytu laiku turi pateikti paraišką ir pridedamų dokumentų skaitmenines kopijas elektroninėmis priemonėmis prisijungus prie elektroninių paslaugų sistemos adresu http://epaslaugos.kaunas.lt

Konkurso dalyviai, norintys dalyvauti nurodyto išnuomojamo turto nuomos konkurse, savo nuožiūra turi pateikti dokumentus, kurie patvirtina, kad jie turi galimybes ir finansinius pajėgumus įgyvendinti sutarties sąlygas.

Paraiška bei kiti dokumentai pateikiami lietuvių kalba. Jei atitinkami dokumentai yra išduoti kita kalba, turi būti pateiktas tinkamai patvirtintas vertimas į lietuvių kalbą.

Su Kauno miesto savivaldybės turto nuomos konkursų organizavimo ir vykdymo taisyklėmis, pavyzdinės nuomos sutarties sąlygomis ir Kauno miesto savivaldybės nekilnojamojo turto tvarkos aprašu galima susipažinti Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje adresu www.kaunas.lt (verslas ir finansai/turtas/nekilnojamasis turtas/išnuomojamas nekilnojamasis turtas).

                                                                                                           Savivaldybės turto nuomos konkurso komisija

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content