„Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“

Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“

Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu paramos fondu „Rigra” nuo 2020 m. pradžios  įgyvendina projektą „Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“, dalinai finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.

Šio projekto tikslas – teikti kompleksines narkotikų žalos mažinimo paslaugas, siekiant mažinti ŽIV ir virusinių hepatitų plitimą tarp narkotikus vartojančių asmenų bei jų aplinkoje, gerinti socialinių ir sveikatos paslaugų prieinamumą labiausiai „atsiribojusiems“ švirkščiamųjų narkotikų vartotojus, teikiant žemo slenksčio kabineto paslaugas.

Kabinete dirba 2 profesionalūs socialiniai darbuotojai, kurie teikia konsultavimo, informavimo, tarpininkavimo, vienkartinių priemonių dalinimo (švirkštų, adatų, dezinfekavimo priemonių, fiziologinio skysčio ir kt. priemonių), greitojo ŽIV testavimo ir kt. paslaugas. Žemo slenksčio kabinetas veikia patalpose Partizanų g. 5 Kaune.

Įgyvendinant projektą tikimasi padidinti socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę asmenims, piktnaudžiaujantiems įvairiomis psichoaktyviosiomis medžiagomis ir priklausomiems nuo jų, gerinti ankstyvosios intervencijos, specializuoto priklausomybių gydymo, socialinės integracijos bei žemo slenksčio paslaugų prieinamumą ir kokybę, taip mažinant narkotikų žalą.

Projekto vertė – 106.000 eurų, trukmė – 3 metai. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content