Užsakomasis keleivinis transportas, užtikrinantis patogų, prieinamą ir patikimą viešąjį transportą nutolusiose vietovėse

 

RESPONSE – Demand-Responsive Transport to ensure accessibility, availability and reliability of rural public transport“

 

RESPONSE yra viešojo transporto sektoriaus iniciatyva, kuria siekiama plėtoti ir koordinuoti esamas valstybės finansuojamas transporto paslaugas Baltijos jūros regione. Šis projektas bus įgyvendinamas kartu su partneriais iš Švedijos, Estijos, Norvegijos ir Vokietijos. Keičiantis patirtimi ir dalinai finansuojant INTERREG BSR programos lėšomis bus atliekami stebėjimai, skaičiavimai bei įgyvendintas bandomasis projektas.

Projekto pradžia 2019-03-22, pabaiga 2021-06-31.

Daugiau informacijos http://response-project.eu/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content