Sportas, vienijantis visuomenę: teisė gyventi sveikame mieste

“The Joy of Sport for Bonding Society: Right to Health Right to the City“

 

Projektas

Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Bayrampasa savivaldybe (Turkija) nuo 2019 m. sausio 15 d. įgyvendina projektą „Sportas, vienijantis visuomenę: teisė gyventi sveikame mieste“, bendrai finansuojamą Miestų bendradarbiavimo „Town Twinning“ programos lėšomis.

Šio projekto tikslas – skatinti savivaldybių bendradarbiavimą sporto ir sveikatos stiprinimo iniciatyvų srityje. Projekto metu siekiama dalintis gerąja patirtimi sporto, sveikos gyvensenos, piliečių gerovės, socialinių paslaugų teikimo neįgaliesiems, jaunimo įgalinimo per kultūrinę veiklą, socialinės rizikos grupių integracijos srityse.

Projekto partneriai siekia iškelti geruosius sporto srities pavyzdžius, pasidalinti patirtimi, sprendžiant jaunų žmonių blogų įpročių, priklausomybės problemas bei atpažinti būdus kaip, sporto pagalba, jaunuoliai gali būti įgalinti įveikti iškilusius sunkumus. Tikima, jog šio projekto pagalba, įvairių sporto šakų treneriai ir mokytojai išsiaiškins jaunuolių mokymosi poreikius ir kaip, panaudojant sportą kaip ugdymo įrankį, jie gali paskatinti jaunimą aktyviau įsitraukti į socialinį gyvenimą.

Bayrampasa savivaldybės atstovų vizitas Kaune

2019 m. Rugsėjo 25-29 d. 22 atstovai iš Bayrampasa savivaldybės lankėsi Kauno mieste ir dalyvavo įvairiuose Kauno miesto partnerių organizuojamose veiklose. Pirmąją ir antrąją vizito dieną savivaldybės atstovai, projekto komandų nariai ir sporto mokytojai turėjo galimybę aplankyti Kauno sporto aikšteles, sužinoti, kokie metodai naudojami Lietuvoje, kaip ir kokia sporto veikla yra vykdoma Kauno mieste. Projekto partneriai lankėsi įvairiose Kauno sporto įstaigose ir sporto mokyklose, vyko į „Žalgirio“ areną Nemuno saloje ir „Žalgirio“ krepšinio mokyklą, kurios atstovai svečius supažindino su jų vykdoma veikla, komanda bei naudojama sporto infrastruktūra ir įranga.

Trečiąją vizito dieną projekto partneriai dalyvavo spaudos konferencijoje, kurioje sveikinimo kalbą sakė mero pavaduotojas Mantas Jurgutis. Po jo sekė Bayrampasa mero pavaduotojo kalba, Kauno sporto skyriaus vedėjo Mindaugo Šivicko sporto infrastruktūros, sporto klubų ir sporto projektų Kauno mieste pristatymas bei NVO „Aktyvistai“ įkūrėjo ir Kauno miesto savivaldybės tarybos nario Karolio Stirbio geriausių NVO paremtų sporto iniciatyvų praktikų Kaune pristatymas.

Tikime, jog šis vizitas suteikė puikų šansą ne tik keistis gerąja patirtimi, bet ir ieškoti naujų bendradarbiavimo galimybių bei ateities projektų.

Bendra projekto vertė – 144.200,00 Eur.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content