Projektas „Žaidžiu. Kuriu. Dalinuosi“


Projektas iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

 

Projektas „Žaidžiu. Kuriu. Dalinuosi“

Projekto tikslas – gerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę, taikant inovatyvius į STEAM orientuoto  ugdymo metodus. Taikant „Coding express“ komplektą, pedagogai susipažins su IT „Coding express“ įrankiais, mokysis modernias šiuolaikines technologijas taikyti ikimokyklinio ugdymo srityje. Projekte ypatingas dėmesys bus skiriamas vaikų praktinėms veikloms, kad jie patys realiai galėtų pamėginti siūlomas veiklas.

Projekto rezultatai: 5 vaikų lopšelių – darželių pedagogai patobulins STEAM metodikos taikymą. Įgytas žinias ir įgūdžius pritaikys savo kasdienėse veiklose, kad gerėtų vaikų matematinis mąstymas, gamtamokslinis pažinimas, lavėtų kūrybiškumas. Parengs ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės medžiagos rinkinius STEAM elementams ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo srityse diegti, juos išbandys. Bendradarbiaujant pedagogams bus sukurta ir nuolat atnaujinama platforma, kurioje talpinami parengti STEAM veiklų aprašai, metodinė medžiaga..

Projekto įgyvendinimas planuojamas 2019 – 2021 metais.

Projekto biudžetas 118 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content