Projektas „Viešojo transporto infrastruktūros plėtra Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektas „Viešojo transporto infrastruktūros plėtra Kauno mieste“

Projektu sprendžiama pagrindinė problema – transporto keliamas didelis poveikis aplinkai. Projektu siekiama sukurti subalansuotą, efektyviu išteklių ir šiuolaikinių technologijų naudojimu grindžiamą darnaus judumo sistemą Kauno mieste bei pritaikyti Kauno miesto gatves ir kitą transporto infrastruktūrą viešojo transporto poreikiams.

Projekto metu bus įgyvendinta viena darnaus judumo priemonė ir įdiegta viena intelektinė transporto sistema: įrengtos realaus laiko informacijos švieslentės viešojo transporto stotelėse (100 vnt. švieslenčių) ir įrengta sistema, kuri automatiškai suteiks prioritetą artėjančiai viešojo transporto priemonei šviesoforinėse sankryžose (įrengta 30-yje nepagrindinių šviesoforinių sankryžų ir pėsčiųjų perėjų).

Įgyvendinus projektą bus sumažintas transporto poveikis aplinkai, sudarytos sąlygos rinktis viešąjį transportą. Projekto rezultatais naudosis Kauno miesto savivaldybės gyventojai (taip pat ir Kauno miesto ir priemiestinio viešojo transporto keleiviai), kurie yra suinteresuoti gyventi kokybiškoje ir švarioje aplinkoje, greitai, patogiai ir mažiausiais kaštais pasiekti kelionės tikslą mieste.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-01-15.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-08-31.

Projekto biudžetas – 1,42 mln. eurų su PVM.

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-514 priemonės „Darnaus judumo priemonių diegimas“ lėšomis.

www.esinvesticijos.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content