Projektas „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektas „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Kauno mieste“

Projekto tikslas – didinti vaikų dienos centrų (toliau – VDC) skaičių Kauno mieste, steigiant naujus VDC ir plečiant esamus projekto partnerių VDC – didinant nuolatinių VDC lankytojų skaičių pritaikant naujas (papildomas) erdves, (pastatus, patalpas).

Kartu su projekto partneriais Asociacija „Kauno karmelitų bendruomenė“, VŠĮ „Juventa“, Maltos ordino pagalbos tarnyba, VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką“, Lietuvos vaikų dienos centrų asociacija numatoma naujai įrengti ar suremontuoti dalies VDC patalpų, pritaikant jas neįgaliesiems. VDC veikloms taip pat numatoma įsigyti reikalingos įrangos ir baldų.  Įgyvendinus projektą bus išplėstas VDC tinklas Kauno mieste, sukurtos papildomos ar naujos vietos vaikams. Taip bus sukurtos sąlygos, reikalingos veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų  neįgaliesiems, likusiems be tėvų globos vaikams, taip pat vaikams iš probleminių, socialiai pažeidžiamų šeimų.

Projekto įgyvendinimas planuojamas 2020 – 2023 metais.

Projekto biudžetas 230 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content