Projektas „Šviesoforinės įrangos J. Lukšos-Daumanto g. ir Sukilėlių pr. sankryžoje įrengimas“

Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis

Projektas „Šviesoforinės įrangos J. Lukšos-Daumanto g. ir Sukilėlių pr. sankryžoje įrengimas“

Kauno medicinos universitetinėms klinikoms atidarius naują skubios pagalbos centrą J. Lukšos-Daumanto gatvėje, J. Lukšos-Daumanto g. ir Sukilėlių pr. sankryžoje padidėjo tiek kairiojo posūkio iš Sukilėlių pr. į J. Lukšos-Daumanto g., tiek iš J. Lukšos-Daumanto g. į Sukilėlių pr. eismo srautai. Sankryžoje stebimas padidėjęs ir pėsčiųjų, einančių iš Skubios pagalbos centro į Sukilėlių prospekte esančias viešojo transporto stoteles, srautas. Dėl susidariusio nesaugaus kairiojo posūkio šviesoforu nereguliuojamoje sankryžoje padidėjo avarinių situacijų tikimybė.

Tikimasi, kad sankryžos rekonstravimas į šviesoforu reguliuojamą sankryžą padės išvengti transporto spūsčių, avarinių situacijų ir naujos „juodos dėmės“ atsiradimo, o šiuo sprendimu galės džiaugtis tiek kauniečiai, tiek miesto svečiai.

Šviesoforinės įrangos įrengimo darbai kainuos virš 70 tūkst. eurų, iš kurių iki 35698 eurus finansuoja Europos Sąjungos struktūriniai fondai (Europos regioninės plėtros fondas). Likusią dalį biudžeto skirs Kauno miesto savivaldybė.

Projektas „Šviesoforinės įrangos J. Lukšos-Daumanto g. ir Sukilėlių pr. sankryžoje įrengimas“ finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos  6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.5.1-TID-R-511 priemonę „Vietinių kelių vystymas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content