Projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako Savanorių pr. įrengimas“


Finansuojama iš Europos Regioninės plėtros fondo

 

Projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako Savanorių pr. įrengimas“

Projekto tikslas – Plėtoti dviračių tinklo sistemą, apjungiančią Centro, Žaliakalnio, Dainavos ir Eigulių seniūnijas

Didžioji dauguma pėsčiųjų-dviračių takų Kauno mieste yra išplėtota Nemuno ir Neries upių krantinėse ir yra labiau pažintiniai nei skirti susisiekimui tarp miesto centro ir miegamųjų rajonų.  Pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas šis projektas, – pėsčiųjų ir dviračių takų infrastruktūros, skirtos gyventojų mobilumui didinti tarp miesto centro ir gyvenamųjų rajonų, trūkumas. Projekto tikslas – plėsti dviračių transporto infrastruktūrą Kauno mieste siekiant kurti vientisą dviračių tinklo sistemą ir skatinti gyventojų mobilumą bevariklėmis transporto priemonėmis.  Projektu numatoma įrengti naują pėsčiųjų-dviračių taką šiaurės vakarinėje Savanorių prospekto (besiribojančio su Centro, Žaliakalnio, Eigulių ir Dainavos seniūnijomis) pusėje, nuo Laisvės alėjos iki Kauno miesto ribos. Projekto tikslinė grupė – Kauno miesto savivaldybės gyventojai ir Kauno mieste Savanorių pr. registruoti verslo subjektai. Įgyvendinus projektą būtų tenkinamas tikslinių grupių poreikis – gyventi ar dirbti vietovėje, kurioje sudarytos tinkamos sąlygos rinktis bevarikles transporto priemones siekiant organizuoti susisiekimą su Kauno miesto centrine dalimi.

Projekto laikotarpis – 2018-2019

Projekto vertė – 1 700 000 EUR, iš jų ES lėšomis finansuojama 180 000,00 EUR

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-516 priemonę „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content