Projektas „Lietuvos tarpukario (1918-1940 m.) architektūra“

Projektas „Lietuvos tarpukario (1918-1940 m.) architektūra“

Projekto tikslas – didinti Lietuvos tarpukario (1918–1940) architektūros objektų lankomumą ir žinomumą e. rinkodaros priemonėmis.

Projekto metu sukurta virtualaus gido mobilioji aplikacija su papildomomis maršruto planavimo, papildytos realybės, GPS funkcijomis bei edukaciniais žaidimais, skirtais vaikų ir jaunimo segmentui. Taip pat sukurta internetinė svetainė, kuri atkartoja virtualaus gido informaciją. Svetainėje įdiegta „atminties saugyklos“ platforma, skirta įtraukti vietinius gyventojus į tarpukario architektūros išsaugojimo ir viešinimo veiklas. Siekiant pritraukti tikslinių rinkų (Lietuva, Izraelis, Japonija ir Suomija) turistus, buvo sukurti vaizdo klipai, pristatantys Lietuvos tarpukario architektūros objektus bei maršrutą, rengiami informaciniai straipsniai ir skydeliai, kurie bus viešinami Lietuvos ir tikslinių rinkų internetiniuose portaluose, socialiniuose tinkluose bei tinklaraščiuose (bloguose).

Tinkamos finansuoti projekto išlaidos – 279 402,46 Eur.

Finansavimo suma – 237 492,09 Eur.

Projekto pareiškėjas – Kauno miesto savivaldybės administracija. Projekto partneriai – Plungės rajono, Palangos, Telšių, Druskininkų ir Birštono savivaldybės.

Projektas įgyvendintas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e. rinkodara“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content