Projektas „Kompleksiškas Kauko laiptų prie Aukštaičių gatvės zonos sutvarkymas“


Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektas „Kompleksiškas Kauko laiptų prie Aukštaičių gatvės zonos sutvarkymas“

Projekto tikslas – atnaujinti Kauno miesto viešąją erdvę, kompleksiškai sutvarkant Kauko laiptus ir jų prieigas.

Projekto rezultatai: kompleksiškai sutvarkyti Kauko laiptai prie Aukštaičių gatvės zonos: modernizuotos apšvietimo sistemos, įrengta pėsčiųjų tako tąsa; atnaujinti prastos būklės želdiniai, atnaujintas pagrindinis Kauko laiptų takas ir laiptų pakopos, įgyvendintos kraštovaizdžio architektūros priemonės, sutvirtinti ir apželdinti šlaitai, įrengti požeminiai elektros tinklai, naujai įrengti ir atnaujinti mažosios architektūros elementai, rekonstruota baseino zona, įrengiant fontaną, restauruotas fontanėlis, įrengti suolai Kauko laiptų viršuje ir apačioje, sutvarkyti želdynai.

Projektas įgyvendintas 2018 – 2020 metais.

Projekto biudžetas 1,4 mln. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-904 priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content