Projektas „Kauno miesto darnaus judumo plano parengimas“


Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektas „Kauno miesto darnaus judumo plano parengimas“

Projekto tikslas – parengti Kauno miesto darnaus judumo planą.

Projekto rezultatai: 2019 m. lapkričio 19 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T- 516 patvirtintas Kauno miesto darnaus judumo planas. Projekto metu buvo sukurta darnaus susisiekimo strategija, kuri prisidėjo prie visuomenės keliavimo įpročių pasikeitimo, renkantis aplinkai draugiškas transporto priemones.

Projektas įgyvendintas 2017 – 2019 metais.

Projekto biudžetas 240 tūkst. eurų.

Projektas finansuotas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-V-513 priemonės „Darnaus judumo sistemų kūrimas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content