Projektas „Kauno 1-osios muzikos mokyklos infrastruktūros tobulinimas“

www.esinvesticijos.lt
Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo

Projektas „Kauno 1-osios muzikos mokyklos infrastruktūros tobulinimas“

Projekto tikslas – pagerinti Kauno mieste vykdomų neformaliojo švietimo veiklų kokybę ir padidinti jų prieinamumą.

Projektas yra skirtas Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vykdomų neformaliojo švietimo veiklų kokybės bei prieinamumo didinimui. Įgyvendinus projektą, neformalaus ugdymo paslaugų teikimas Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje taps kokybiškesnis, efektyvesnis (koncentruojantis į ugdymo kokybę, o ne ūkio dalies problemų sprendimą), geriau atitinkantis tikslinių grupių poreikius. Projekto veiklų metu bus atliktas  muzikos mokyklos infrastruktūros atnaujinimas, bus įsigyta nauja įranga ir baldai. Po projekto įgyvendinimo ne mažiau kaip 1132 vaikams bus sudarytos kokybiškos ugdymo sąlygos. Pagerėjus teikiamų paslaugų kokybei bei jų prieinamumui, bus geriau tenkinama neformaliojo ugdymo paklausa pagal mokinių / tėvų pažinimo, ugdymosi ir saviraiškos poreikius. Pagerinta infrastruktūra paskatins tėvelius ir vaikus rinktis šią neformalaus ugdymo  įstaigą bei kasmet pritrauks naujų paslaugų naudotojų. Projekto dėka bus pagerinta viešųjų paslaugų teikimo kokybė, kuri atitiks tikslinės grupės poreikius, susijusius su kokybišku ugdymu ir saviraiškos galimybėmis.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriu – Kauno 1-aja muzikos mokykla.

Projekto vertė – 322 173 Eur, iš jų ES lėšomis finansuojama 273 847Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpi – 2020-2021

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-725 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content