Projektas „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“

www.esinvesticijos.lt

Projektas „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“

Projekto tikslas – didinti gynybinio ir gamtos paveldo objektų žinomumą ir lankomumą e. rinkodaros priemonėmis. Projekto unikalumas siejamas su dualistiniu principu sujungiamų priešingybių (gynybinio paveldo ir gamtinio paveldo) viešinimo strategija.

Projekto įgyvendinimo metu, pasitelkiant e. rinkodaros priemones, paviešinti 42 gynybinio ir gamtos paveldo objektai. Panaudotos šios e. rinkodaros priemonės: internetinė svetainė, mobilioji rinkodara, turinio rinkodara, reklama internetiniuose portaluose, reklama paieškos sistemose (SEA), rinkodara socialiniuose tinkluose, vaizdo reklama internete. Siekiant pritraukti tikslinių rinkų (Lietuvos, Vokietijos, Norvegijos ir Latvijos) turistus, buvo sukurti kiekvieno partnerio pristatomuosius turistinius videofilmus apie gynybinio ir gamtos paveldo objektus ir galimybes juos aplankyti, savarankiškai planuojant maršrutą. Buvo parengti informaciniai ir reklaminiai straipsniai, kurie paviešinti socialiniuose tinkluose, tikslinių rinkų internetinėse svetainėse.

Tinkamos projekto išlaidos –  223 842,72 Eur

Finansavimo suma – 190 266,31 Eur.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos regioninės plėtros fondo) lėšų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content