Projektas „Buvusios Aviacijos gamyklos angaro konversija“

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo

 

Pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas šis projektas – nepakankamai pritaikyta ir patraukli Kauno miesto Aleksoto tikslinės teritorijos viešoji infrastruktūra investicijoms, socialinei ir ekonominei plėtrai skatinti.

Įgyvendinant šį projektą siekiama buvusios aviacijos gamyklos angaro teritorijoje esantį apleistą ir nenaudojamą pastatą rekonstruoti pritaikant statinį gamybai ir gamybos administravimui bei sutvarkyti aplink pastatą esančią teritoriją.

Po rekonstrukcijos pastatas bus pritaikytas inovatyvioms gamybos ir gamybos administravimo įmonėms kurtis. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą ir sutvarkius apleistą buvusios aviacijos gamyklos teritoriją, bus sudarytos sąlygos padidinti investicinės aplinkos patrauklumą vietos verslininkams bei potencialiems investuotojams, didinant galimybes kurti ir plėtoti verslą pramonės sektoriuje. Šis projektas yra dalis Kauno miesto savivaldybės steigiamo Kauno inovacijų pramonės parko dalis. Šiuo projektu vykdoma buvusios aviacijos gamyklos angaro rekonstrukcija būtų pirmasis pastatas naujai kuriamame inovacijų parke.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020-07-21

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-10-31

Projekto vertė – 14 776 869,75 Eur, iš jų 4 176 515,26 Eur Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos ir 368 516,06 Eur Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-904 priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“.

 

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content