Projektas „Auklėtojo padėjėja įtraukiajam ugdymui“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

 

Projektas „Auklėtojo padėjėja įtraukiajam ugdymui“

Projekto tikslas – eksperimentinio 2 auklėtojų padėjėjų modelio sukūrimas.

Projekto rezultatai: bus sukurtas bei praktiškai pritaikytas inovatyvus ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelis, atitinkantis įtraukiojo (inkliuzinio) ugdymo tikslus, papildantis gerąja Konsultuojančios mokyklos patirtį;

  1. Sukurtas modelis, kai grupėje vienu metu dirba 3 darbuotojai: auklėtojas ir 2 kvalifikuoti auklėtojo padėjėjai, įgiję pedagoginių ir darbo su SUP turinčiais vaikais žinių ( kuriant inovatyvų modelį bus suorganizuoti kvalifikaciniai mokymai bei įgyvendinta 40 val. auklėtojų padėjėjų tobulinimo programa, suteiktos reikalingos konsultacijos auklėtojų padėjėjams ir auklėtojoms, viso 24 asmenims (po 6 iš kiekvienos veiklą tobulinančios ikimokyklinio ugdymo įstaigos) leistų užtikrinti, kad ugdymas būtų individualizuojamas, diferencijuojamas, siekiant, kad visavertį ugdymą gautų kiekvienas vaikas;
  2. Remiantis specialistų rekomendacijomis 4 įstaigose darbui su SUP turinčiais vaikais bus specialiai įrengtos erdvės bei tuo tikslu įsigytos mokymo bei kitos priemonės, suorganizuotos reikalingos išvykos, edukacijos, teigiamai įtakojančios ugdymo kokybę, suorganizuotas kitų asmenų įsitraukimas į ugdymo procesą.

Projekto įgyvendinimas planuojamas 2019 – 2021 metais.

Projekto biudžetas 94 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content