Projektas „Apžvalgos aikštelės Aleksote rekonstravimas“

Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projekto tikslas – atnaujinti Kauno miesto viešąją erdvę, rekonstruojant Aleksoto apžvalgos aikštelę ir jos prieigas.

Projekto rezultatai: atlikta Aleksoto apžvalgos aikštelės rekonstrukcija (keičiant esamų aikštelių kontūrą ir įrengiant stoginę bei atramines sieneles), įrengtas pėsčiųjų-dviračių takas V. Čepinskio gatvėje iki S. Dariaus ir S. Girėno g., atnaujinti Vytauto laiptai, esantys lygiagrečiai funikulieriui ir takai šlaito viršuje, įrengti mažosios architektūros elementai, sutvirtintas ir apželdintas šlaitas, įrengti inžineriniai tinklai (lietaus, buitinių nuotekų, vandentiekio, drenažo, ryšių, elektros, apšvietimo). Lankytojams su judėjimo negalia įrengti keltuvai, kurie kels iš žemiau esančios aikštelės į aukštesnę ir atgal. Žmonių saugumui užtikrinti įrengti šviestuvai su automatiniu šviesos srauto reguliavimu bei vaizdo stebėjimo kamerų sistema.

Projektas įgyvendintas 2018 – 2020 metais.

Projekto biudžetas 1 mln. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-904 priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content