Projektas „Ambulatorinės slaugos paslaugų namuose kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“

Kauno miesto savivaldybės administracija 2024 m. birželio 13 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Ambulatorinės slaugos paslaugų namuose kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“ Nr. 09-010-P-0042  sutartį. Projekto vykdytojas – Kauno miesto savivaldybės administracija, administruojančioji institucija – Centrinė projektų valdymo agentūra. Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos, VšĮ Kauno miesto poliklinika, UAB MEDGINTRAS, UAB InMedica, UAB Vita longa, UAB Žaliakalnio poliklinika.

Projektui finansavimas yra skiriamas pagal  2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų plėtros programos pažangos priemonę Nr.11-002-02-11-01 „Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą“ 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (toliau – EGADP) ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto (toliau – VB) lėšomis. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima tinkamų finansuoti išlaidų suma – 117 937,30 Eur, iš jų EGADP subsidijos lėšos – 97 468,83 Eur, Valstybės biudžeto lėšos – 20 468,47 Eur. Planuojama projekto veiklų pabaiga – 2025 m. kovo 31 d.

Projekto tikslinė grupė: bet kokio amžiaus asmenys, kuriems yra nustatyta negalia, darbingumo lygis ar nesavarankiškumo lygis, atliktas slaugos paslaugų poreikio vertinimas pagal klausimyną, asmenys, sergantys pavojinga gyvybei liga, kurių sveikatos būklė atitinka paliatyviosios pagalbos indikacijas ir kuriems reikalingos ilgalaikės priežiūros paslaugos, taip pat asmenys, kuriems ilgalaikė priežiūra reikalinga dėl psichikos sveikatos sutrikimų (sergantys senatvine demencija ir Alzheimerio liga). Taip pat senatvės pensinio amžiaus sulaukę asmenys, dėl amžiaus iš dalies ar visiškai netekę gebėjimų savarankiškai rūpintis savo asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime bei sergantys lėtinėmis ligomis, kuriems reikalingos ilgalaikės priežiūros paslaugos, taip pat jų šeimos, vietos bendruomenės.

Projekto tikslas – Pagerinti Kauno miesto ambulatorinės slaugos paslaugų namuose kokybę ir prieinamumą, aprūpinant ASPN teikiančias mobilias komandas medicinos priemonėmis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content