Pagerinta paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybė Kauno miesto savivaldybėje

 

 

Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešąja biblioteka baigė įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Kauno miesto savivaldybėje (I dalis)“ pagal priemonę Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“.

Projektu siekta padidinti visuomenės pasitenkinimą Kauno miesto savivaldybės administracijos ir Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos teikiamomis paslaugomis ir asmenų aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje, įgyvendinant paslaugų teikimo ir/ar asmenų aptarnavimo kokybei gerinti skirtas priemones.

Siekiant paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimo, projekto pradžioje buvo atliktas tyrimas, t.y., atlikta esamos situacijos analizė siekiant nustatyti, kokius paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo aspektus reikia keisti siekiant pagerinti jų teikimo procesus.

Atsižvelgiant į atlikto tyrimo rezultatus, projekto įgyvendinimo metu:

  • parengtas klientų aptarnavimo standartas;
  • rengti mokymai Kauno miesto savivaldybės ir V. Kudirkos bibliotekos darbuotojams, susiję su paslaugų gerinimu ir asmenų aptarnavimo organizavimu;
  • automatizuotas skundų, prašymų, kreipimųsi dėl viešosios tvarkos pažeidimų nagrinėjimo sistemos procesas. Ne projekto lėšomis automatizuotos leidimų įrengti išorinę reklamą išdavimo, deklaracijų apie ketinimą vykdyti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais veiklą pateikimo, leidimų (jų dublikatų) prekiauti (teikti paslaugas) kioskuose (paviljonuose) išdavimo paslaugos Kauno miesto savivaldybėje;
  • įdiegtos penkios sistemos, skirtos gerinti paslaugų teikimo ir (ar) asmenų aptarnavimo kokybę, t.y. kapinių valdymo e-sistema; stambiagabaričių transporto priemonių maršrutų planavimo ir rinkliavos sistema; žinių centras; neformalaus vaikų švietimo sistema; V. Kudirkos viešosios bibliotekos leidinių grąžinimo ir išdavimo savitarnos sistema.

Projektas įgyvendintas 2018-2023 metais. Bendra projekto bendra vertė – virš 1.146 tūkst. Eur, iš kurių virš 974 tūkst. Eur Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos ir apie 172 tūkst. Eur savivaldybės biudžeto lėšos. Projektas dalinai finansuotas Europos socialinio fondo lėšomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content