Kasmetinis 12-asis ES Baltijos jūros regiono strategijos forumas Lietuvoje 2021

Annual Forum 2021 LT- 12th Annual Forum of the EUSBSR-Lithuania 2021

 

ES Baltijos jūros regiono strategija (ESBJRS) – pirmoji, 2009 m. sukurta ES makroregioninė strategija, kurios tikslas – stiprinti Baltijos jūrą supančių ES valstybių narių bendradarbiavimą, kartu spręsti regionui kylančius iššūkius įvairiose politikos srityse.

Siekiant didinti žinomumą apie ESBJRS suteikiamas galimybes, užtikrinti aktyvesnį savivaldos ir jaunimo įsitraukimą, Metinį forumą Užsienio reikalų ministerija organizuoja su Kauno miesto savivaldybe, Klaipėdos miesto savivaldybe ir Baltijos miestų sąjunga.

Forumą vienijančiu principu pasirinkta sinergija – nuotoliniame renginyje Kaune siekiama sujungti svarbius politinius klausimus ir kultūrą, aktyvesnį vietos valdžios ir bendruomenės dalyvavimą, miestų įsitraukimą ir bendradarbiavimą.

 

Projekto pradžia 2021-05 pabaiga 2021-12-31

Projekto vertė – 299 350,00 Eur, iš jų ES lėšomis finansuojama –  75 765,97 Eur.

https://eusbsr2021.eu/

https://interreg-baltic.eu/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content