Įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai rekonstruojant Eigulių, Nuokalnės gatves ir Tvirtovės alėją

Finansuojama iš Europos Regioninės plėtros fondo

 

2020 metais pradėtu įgyvendinti projektu „Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas rekonstruojant Eigulių, Nuokalnės gatves ir Tvirtovės alėją“ siekta pagerinti ir išplėsti dviračių transporto infrastruktūrą Kauno mieste, prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.

Kauno mieste buvo juntamas dviračių takų, skirtų ne tik pažintiniams ar rekreaciniams tikslams, bet ir susisiekimui tarp miesto centro ir miegamųjų rajonų, trūkumas. Šiam trūkumui spręsti buvo nutarta įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką rekonstruojant Eigulių, Nuokalnės gatves ir Tvirtovės alėją, taip pagerinant susisiekimą tarp miegamųjų miesto rajonų ir miesto centro.

Projektu rekonstravus 1,52 km ilgio taką, sudarytos sąlygos sukurta infrastruktūra patogiau naudotis negalią turintiems žmonėms. Projekto naudą pajuto ne tik Žaliakalnio ar Centro seniūnijos, bet ir visi Kauno miesto savivaldybės gyventojai bei svečiai. Gyventojams ir miesto svečiams suteikta galimybė patogiai naudotis bevariklėmis transporto priemonėmis išvystytuose dviračių takuose, taip mažinant transporto spūstis bei oro taršą mieste.

Projektu nutiesti ir rekonstruoti takai, įrengtas takų ženklinimas, įdiegtos eismo saugumo priemonės ir pan.

Projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas rekonstruojant Eigulių, Nuokalnės gatves ir Tvirtovės alėją“ finansuotas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-516 priemonę „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

Bendra įgyvendinto projekto, finansuoto Europos Sąjungos ir Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, vertė virš 700 tūkst. Eur., iš jų virš 170 tūkst. Eur finansuota Europos Sąjungos lėšomis.

Projektas įgyvendintas 2020 – 2022 metais.

www.esinvesticijos.lt

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content