Įgyvendintas projektas „Kompleksiškas Ąžuolyno parke esančios infrastruktūros sutvarkymas, pritaikant ją visuomenės poreikiams“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projekto tikslas buvo prisidėti prie Kauno miesto socialinės ir ekonominės plėtros bei infrastruktūros gerinimo. Projekto įgyvendinimo metu buvo planuota atlikti Ąžuolyno parko ir jo prieigų rekonstrukciją, pritaikant jį visuomenės poilsio ir rekreacijos reikmėms. Rekonstruotas Ąžuolyno parkas tapo Žaliakalnio seniūnijos traukos centru, sutvarkyta viešoji erdvė bus patraukli ne tik Kauno miesto gyventojams (apsilankymui, poilsiui, laisvalaikio praleidimui), bet ir miesto svečiams, pagerėjo miesto estetinis vaizdas.

Projekto įgyvendinimo metu buvo vykdomas pėsčiųjų, bėgimo ir dviračių takų, vaikų žaidimų, edukacinių bei sporto aikštelių, apšvietimo įrengimo, infrastruktūros rekonstravimo, želdynų atnaujinimas. Atnaujinta infrastruktūra buvo pritaikyta žmonėms, trintiems negalią. Siekiant užtikrinti parko lankytojų saugumą teritorijoje įdiegta vaizdo stebėjimo sistema. Projektas bus vykdomas tikslinėje teritorijoje – Kauno miesto Žaliakalnio seniūnijoje.

Projektas įgyvendintas 2019-2023 metais.

Projekto vertė 5,6 mln. eurų.

Projektas finansuotas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-904 priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content