Įgyvendintas projektas „Energetiškai efektyvių būstų įrengimas ar įsigijimas pagal socialinio būsto fondo plėtros programą“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projekto tikslas buvo prisidėti prie Kauno miesto savivaldybės socialinio būsto fondo plėtros. Įgyvendinant projektą planuota įsigyti socialinius būstus, perkant vieno ir dviejų kambarių butus Kauno mikrorajonuose, taip išvengiant socialinio būsto koncentracijos. Įgyvendinus projektą padidėjo būsto prieinamumas asmenims (šeimoms), turintiems teisę į paramą būstui.

Projekto rezultatai: įsigyti 148 butai, papildę Kauno miesto savivaldybės socialinio būsto fondą. 28 būstai pagal poreikį pritaikyti neįgaliesiems.

Projektas įgyvendintas 2016 – 2023 metais.

Projekto biudžetas 6,7 mln. eurų.

Projektas finansuotas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.1.2-CPVA-R-408 „Socialinio būsto fondo plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content