Baigti įgyvendinti 5 projektai pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektų tikslas buvo pagerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę, skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje.

Įgyvendinti 5 projektai: „Tarptautinės grupės ikimokyklinukams“, „Ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas, telkiant bendruomenę ugdymo kokybės ir aplinkų gerinimui“, „Ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas, telkiant bendruomenę ugdymo kokybės ir aplinkų gerinimui“, „Mokymosi per judesį metodikos taikymas ikimokykliniame ugdyme, integruojant specialiųjų poreikių vaikus“ ir „Žaidžiu. Kuriu. Dalinuosi“. Projektai buvo iš dalies finansuoti ES lėšomis, pateikus paraiškas ir laimėjus konkursą. Projektuose dalyvavo 20 Kauno miesto ir kitų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Projektų rezultatai: sukurtas eksperimentinis dviejų kalbų vienu metu ugdymo(si) grupėse modelis, įdomesnis, praturtintas vaikų ugdymo turinys, papildytos įstaigų programos, tėvų ir bendruomenės įtraukimas į ugdymą, sukurtas bei praktiškai pritaikytas inovatyvus ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelis, atitinkantis įtraukiojo ugdymo tikslus, ugdymosi procese įdiegtas „Mokymosi per judesį” metodas  naudojant įsigytą inovatyvią IKT įrangą, darželių pedagogai patobulino STEAM metodikos taikymą savo kasdienėse veiklose.

Projekto įgyvendinti 2019 – 2022 metais.

Visų projektų biudžetas siekė 480 tūkst. eurų.

Projektai finansuoti pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content