Baigtas įgyvendinti projektas „Žemo slenksčio paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projekto tikslas buvo žemo slenksčio paslaugų teikimas priklausomybes turintiems asmenims. Kabinete dirbo 3 socialiniai darbuotojai, kurie teikė konsultavimo, informavimo, tarpininkavimo, vienkartinių priemonių dalinimo paslaugas, skleidė informaciją savo bendruomenės nariams už kabineto ribų-informavo apie kabineto veiklas, keičiamus švirkštus/adatas, taip skatindami asmenis, naudojančius narkotikus naudotis tiekiamomis paslaugomis, mažinant jų socialinę atskirtį.

Projekto rezultatai: pasitelkus projekto partnerį – labdaros ir paramos fondą RIGRA, buvo padidintas socialinių paslaugų prieinamumas ir kokybė asmenims, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ir kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis ir priklausomiems nuo jų, pagerintas specializuoto priklausomybių gydymo, socialinės integracijos bei žemo slenksčio paslaugų prieinamumas ir kokybė. Planuotas apsilankymų kabinete skaičius – 25 tūkstančiai – buvo viršytas, jis pasiekė beveik 26 tūkstančius.

Projektas įgyvendintas 2020 – 2023 metais.

Projekto biudžetas 160 tūkst. eurų.

Projektas finansuotas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-V-621 „Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content