Baigtas įgyvendinti projektas „Viešojo transporto infrastruktūros plėtra Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Kauno miesto savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą „Viešojo transporto infrastruktūros plėtra Kauno mieste“.

Projekto metu įdiegta viena darnaus judumo priemonė – įrengtos realaus laiko informacijos švieslentės viešojo transporto stotelėse (100 vnt. švieslenčių) ir viena intelektinė transporto sistema –  įrengta sistema, kuri automatiškai suteikia prioritetą artėjančiai viešojo transporto priemonei šviesoforinėse sankryžose (įrengta 30-yje nepagrindinių šviesoforinių sankryžų ir pėsčiųjų perėjų).

Įgyvendinus projektą sumažintas transporto poveikis aplinkai, sudarytos sąlygos rinktis viešąjį transportą. Projekto metu prisidėta prie subalansuotos, efektyviu išteklių ir šiuolaikinių technologijų naudojimu grindžiamos darnaus judumo sistemos įgyvendinimo Kauno mieste.

Projekto rezultatais naudojasi Kauno miesto savivaldybės gyventojai (taip pat Kauno miesto ir priemiestinio viešojo transporto keleiviai), kurie yra suinteresuoti gyventi kokybiškoje ir švarioje aplinkoje, greitai, patogiai ir mažiausiais kaštais pasiekti kelionės tikslą mieste.

Projektas įgyvendintas: 2021 – 2023 metais.

Projekto biudžetas – 1,401 mln. eurų su PVM.

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-514 priemonės „Darnaus judumo priemonių diegimas“ lėšomis.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content