Baigtas įgyvendinti projektas „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Kauno miesto savivaldybės administracija baigė įgyvendinti vaikų dienos centrų (toliau – VDC) plėtros projektą. Projektu buvo siekta didinti VDC skaičių Kauno mieste, steigiant naujus VDC ir plečiant esamus projekto partnerių VDC – didinant nuolatinių VDC lankytojų skaičių pritaikant naujas (papildomas) erdves, (pastatus, patalpas).

Kartu su projekto partneriais Asociacija „Kauno karmelitų bendruomenė“, VŠĮ „Juventa“, Maltos ordino pagalbos tarnyba, VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ ir Lietuvos vaikų dienos centrų asociacija naujai įrengtos ar suremontuotos dalis jų valdomų VDC patalpų, pritaikant patalpas neįgaliesiems. Partnerių valdomų VDC „Vaikų stotelė“, VDC „Juventa“, VDC „Meilės lašelis“, Kauno maltiečių VDC ir Panemunės VDC veikloms vykdyti nupirkta reikalinga įranga ir baldai. Atliktas projekto viešinimas.

Įgyvendinus projektą išplėstas VDC tinklas Kauno mieste, sukurtos papildomos ar naujos vietos vaikams. Taip sukurtos sąlygos, reikalingos veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų  neįgaliesiems, likusiems be tėvų globos vaikams, taip pat vaikams iš probleminių, socialiai pažeidžiamų šeimų.

Projektas įgyvendintas 2020 – 2023 metais.

Patirtos projekto išlaidos sudarė virš 142 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content